Popularny analityk wskazuje na wybicie tego altcoina o 100%. Powrócił on do TOP10 kryptowalut | Wiadomości | CrypS.

Popularny analityk wskazuje na wybicie tego altcoina o 100%. Powrócił on do TOP10 kryptowalut

Karolina Kropopek
altcoin-solana-wzrost

Jeden z rywali projektu Ethereum może podnieść swoją wartość 2-krotnie, zdaniem analityka znanego na Twitterze pod pseudonimem Bluntz. Spostrzeżeniami na ten temat podzielił się on ze swoimi 223 tysiącami obserwatorów.


Konkurent wart uwagi, o którym mowa, to oczywiście solana (SOL). Kryptowaluta ta ukończyła niedawno “trójfalową” korektę w ramach fal Elliota, a przy tym odbiła się od głównego poziomu wsparcia. Teoria ta jest analizą ruchów rynku w kontekście psychologii tłumu. Zgodnie z nią, główny trend w akcji cenowej aktywów występuje w pięciofalowym wzorze, podczas gdy korekta przybiera formę trójfalowego wzoru. 

Solana z potencjałem do wzrostów

Opierając się na przedstawionej analizie, Bluntz stwierdził, że jedynym altcoinem, który mu się podoba, jest SOL. Jego zdaniem ta wirtualna waluta ma potencjał do 100% wzrostu. W chwili pisania tego tekstu handluje ona w okolicy 17,03 dolarów. Aby spełnić prognozę wspomnianego eksperta, kryptowaluta ta musiałaby dotrzeć do poziomu 34,06 dolarów.

Swoje dotychczasowe ATH cenowe solana odnotowała natomiast w okolicy 260,06 dolarów. Doszło do tego w listopadzie 2021 r. Od tamtej pory jej kurs spadł aż o 93,42%, według danych pochodzących od platformy CoinMarketCap. 

Solana z kapitalizacją rynkową w wysokości 6,8 mld dolarów powróciła do TOP 10 największych kryptowalut. Wcześniej, została ona wyparta przez konkurencyjne wirtualne waluty. Projekt ten cechuje się hybrydowym modelem osiągania konsensusu. Chce on poprawić skalowalność, poprzez połączenie Proof of History (PoH) z Proof of Stake (PoS). Protokół Solany został zaprojektowany po to, aby ułatwić programistom tworzenie zdecentralizowanych aplikacji (dApps). 

Nadszedł czas, aby podejmować większe ryzyko

Obok ten sam analityk wydał komentarz również na temat bitcoina. W swojej analizie technicznej stwierdził on, iż ta czołowa kryptowaluta miga byczym sygnałem na swoim dziennym wykresie. 

Idąc dalej, dodał on, że nadszedł czas na to, aby podejmować większe ryzyko inwestycyjne. Formacja flagi zazwyczaj stanowi zwiastun trendu wzrostowego. 

Obecnie za jednego bitcoina trzeba zapłacić ponad 30 tys. dolarów. Kryptowaluta ta od kilku dni zyskiwała na wartości po wcześniejszym spadku w okolice 24,7 tys. dol., spowodowanym potyczkami między organami regulacyjnymi a scentralizowanymi giełdami wirtualnych walut

altcoin-solana-wzrostreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.