Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 31.08.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 31.08.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 31.08.2021
 • Wolumen obrotu za sierpień na OpenSea przekracza 3 mld USD
  W ciągu ostatnich 30 dni, platforma OpenSea odnotowała obrót w wysokości 3,11 mld USD, według DappRadar. W ciągu miesiąca rynek dla niewymiennych tokenów odnotował ponad 195 000 unikalnych użytkowników, którzy dokonali 2,22 miliona transakcji.
 • Miliarder John Paulson uznaje kryptowaluty za bezwartościowe
  W udzielonym niedawno wywiadzie John Paulson, miliarder zarządzający portfelem inwestycyjnym, skrytykował zmienną naturę aktywów cyfrowych i opowiedział się za inwestycjami w tradycyjne bezpieczne aktywa, takie jak złoto.
 • Rekordowe zainteresowanie produktami inwestycyjnymi Cardano
  W ubiegłym tygodniu kryptowaluta cardano (ADA) przyciągnęła znaczne inwestycje instytucjonalne, przy czym wartość tokena osiągnęła 24 sierpnia rekordowy poziom blisko 3 USD. 
 • PayPal otworzy handel akcjami dla klientów z USA
  Firma płatnicza PayPal rozważa rozszerzenie możliwości obrotu akcjami dla klientów z USA. Aby wdrożyć tę inicjatywę, PayPal nawiąże współpracę z istniejącymi graczami w branży lub przejmie jednego z nich. Źródła uznały, że realizacja takich planów jeszcze w tym roku jest jednak mało prawdopodobna.
 • Największe muzeum sztuki na świecie współpracuje z Binance NFT
  30 sierpnia Binance NFT ogłosiło, że platforma do sprzedaży niewymiennych tokenów uruchomi kolekcję premium wspieraną przez Państwowe Muzeum Ermitażu w Sankt Petersburgu w Rosji. Aukcja NFT rozpocznie się 31 sierpnia i potrwa do 7 września 2021 roku.
 • Coinbase omyłkowo rozsyła powiadomienie o zresetowaniu 2FA
  Coinbase wysłał wiadomości do około 125 000 użytkowników, omyłkowo powiadamiając ich, że ich ustawienia uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA) zostały zmienione.
 • Mężczyzna z Wenezueli upozorował własne porwanie, kradnąć 1 mln USD w BTC
  Zaledwie kilka dni temu, Andres Jesus Dos Santos Hernandez, 23-letni doradca finansowy, podobno sfingował własne porwanie. Wszystko po to, aby podstępem ukraść ponad 1 milion dolarów w BTC od swoich klientów. 
 • Parlament Salwadoru zatwierdza fundusz Bitcoin o wartości 150 mln USD
  Komisja Finansów Zgromadzenia Ustawodawczego Salwadoru zgodziła się na utworzenie funduszu o wartości 150 milionów dolarów, aby zapewnić bezproblemową wymianę bitcoinów i dolarów. Minister gospodarki Maria Luisa Hayem Breve zauważyła, że ​​pierwotną wielkość trustu można zwiększyć.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 31.08.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.