Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.12] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.12]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w branży krypto 22.12
  • Ledger wyklucza odszkodowanie ofiar wycieku

Producent jednego z najpopularniejszych portfeli sprzętowych na świecie nie zamierza rekompensować strat użytkowników, dotkniętych wyciekiem danych. Wyjaśniamy wszystkim, których dotknął atak phishingowy co można zrobić w takiej sytuacji oraz jak sprawdzić czy potencjalnie grozi nam taki atak.

  • CEO giełdy BitGrail oskarżony o udział w kradzieży 120 mln EUR

Głównym podejrzanym ws. włamania na giełdę kryptowalut BitGrail jest jej właściciel. Francesco Firano miał dopuścić się lub celowo nie zapobiec serii ataków, w których skradziono kryptowaluty o wartości 120 mln EUR. Straty poniosło 230 000 użytkowników platformy.

  • Black Pearl rozdaje akcjonariuszom MCAN

Akcjonariusze Black Pearl S.A. otrzymają nieodpłatnie cyfrową walutę MCAN Coin. Za każdą posiadaną akcję BPC użytkownikom przysługują 2 MCAN coiny.

  • Giełda kryptowalut CoinDCX zebrała 14 milionów dolarów

CoinDCX, giełda kryptowalut z siedzibą w Indiach, nadal rozwija swoją działalność dzięki ogromnej nowej zbiórce funduszy. Łącznie z milionami zebranymi w poprzednich rundach, firma zebrała łącznie około 19,4 miliona dolarów.

  • Fundusz inwestycyjny BTC od SkyBridge Capital

Firma SkyBridge Capital, założona przez finansistę Anthonego Scaramucciego, złożyła wniosek do amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w celu zarejestrowania funduszu Bitcoin.

  • Binance prowadzi dystrybucję Trust Wallet Token (TWT)

Giełda Binance robi airdrop tokenów natywnych TWT o wartości kilku milionów dolarów z projektu Trust Wallet, aby edukować użytkowników o zaletach portfeli upoważnionych.

  • Amerykańska SEC szykuje pozew przeciwko Ripple

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) zamierza pozwać Ripple za sprzedaż tokenów XRP.

  • Huobi wraca na rynek amerykański

Licencja stanu Nevada pozwoli na świadczenie usług powierniczych Huobi na terenie USA już w 2021 roku.

Podsumowanie dnia w branży krypto 22.12
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.