Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 20.05.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 20.05.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 20.05.21]
 • Forbes oszacował straty miliarderów kryptowalutowych
  Według Forbesa, na tle załamania rynku, miliarderzy kryptowalutowi stracili łącznie 15,5 miliarda dolarów. W publikacji oszacowano straty głównych graczy w branży w ciągu ostatnich dziewięciu dni.
 • BlockFi omyłkowo nagrodziło użytkowników dużą ilością BTC
  Amerykańska platforma pożyczek kryptowalutowych BlockFi popełniła wczoraj kosztowny błąd. Firma wysłała do kilku klientów Bitcoina zamiast stablecoinów. Odbiorcy otrzymali groźby podjęcia działań prawnych, jeśli nie zwrócą aktywów.
 • Indie rozważają wprowadzenie regulacji zamiast zakazu
  Po aktywnej dyskusji na temat wprowadzenia całkowitego zakazu kryptowalut, rząd Indii podobno ponownie rozważa zmianę taktyki. Najnowsze doniesienia twierdzą, że naród utworzył nowy panel ekspertów, którego celem jest wdrożenie bardziej precyzyjnych regulacji.
 • Wieloryby skorzystały z korekty
  Fundusze hedgingowe i zarządzający aktywami byli głównymi nabywcami bitcoina podczas spadku jego notowań do 30 000 USD, powiedział strateg w firmie finansowej BTIG Julian Emanuel w wywiadzie dla CNBC. Dokument mówi, że duże fundusze inwestycyjne zaczęły kupować bitcoiny po spadku poniżej 35 000 USD.
 • Skargi użytkowników na przerwy w pracy giełd
  Gwałtowny spadek notowań na rynku kryptowalut doprowadził do dużej aktywności inwestorów, która przerosła techniczne możliwości giełd i spowodowała zakłócenia w ich pracy.
 • Cena Dogecoina wzrosła o 20%
  W czwartek 20 maja cena Dogecoin wzrosła o 21,1% po kolejnym tweecie Elona Muska, który wspomniał o kryptowalucie. Założyciel Tesli opublikował na Twitterze zdjęcie banknotu dolarowego z logo Dogecoin i słowami Cyberwiking.
 • Ripple nawiązuje współpracę z Narodowym Bankiem Egiptu
  Ripple cały czas kontynuuje swoją batalię prawną przeciwko SEC w USA. Mimo to procesor płatności nawiązał współpracę z największym i najstarszym egipskim bankiem – NBE.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 20.05.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.