Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.03.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.03.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 18.03.2021
 • Irlandia zaostrza przepisy dotyczące kryptowalut
  Kupujący i sprzedający kryptowaluty, nie będą już mogli anonimowo handlować aktywami w Irlandii ze względu na rozszerzenie przepisów w kraju. Bank Centralny Irlandii od kwietnia ma rozszerzyć ustawę o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu na branżę kryptowalut.
 • Grayscale dodaje 5 nowych funduszy inwestycyjnych
  Nowe produkty od giganta inwestycyjnego to Basic Attention Token ($ BAT), Chainlink ($ LINK), Decentraland ($ MANA), Filecoin ($ FIL) i Livepeer ($ LPT).
 • Chiliz (CHZ) rośnie o 1600% w marcu
  Platforma sportowa Chiliz (CHZ) oparta na technologii blockchain przewodzi boomowi w sektorze altcoinów. Wzrosty CHZ oraz tokenów drużyn sportowych zawstydzają największe kryptowaluty na świecie jak Bitcoin (BTC) i Ether (ETH).
 • Gigant z Wall Street zacznie oferować dostęp do funduszu związanego z BTC
  Morgan Stanley zaoferuje klientom zarządzającym majątkiem dostęp do funduszy bitcoin. To najnowszy znak przyjęcia bitcoinów na Wall Street i duży rozwój kryptowaluty w kanale zarządzania majątkiem. Warto dodać, że Morgan Stanley liczy 16,000 doradców zarządzających aktywami klientów o wartości około 4 bilionów dolarów.
 • Klienci giełdy Wex odkryli skradzione środki
  Klienci giełdy kryptowalutowej Wex znaleźli skradzione fundusze o wartości ponad 250 milionów dolarów w gorących i zimnych portfelach platformy. W toku własnego śledztwa centrum koordynacyjne grupy poszkodowanych przeprowadziło audyt transakcji giełdy. Zidentyfikowali oni również konta, z których część pieniędzy została wyprana.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 18.03.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.