Grayscale dodaje 5 nowych funduszy inwestycyjnych | Wiadomości | CrypS.

Grayscale dodaje 5 nowych funduszy inwestycyjnych

Konrad Juszczyk
Grayscale dodaje 5 nowych funduszy inwestycyjnych

Nowe produkty od giganta inwestycyjnego to Basic Attention Token ($ BAT), Chainlink ($ LINK), Decentraland ($ MANA), Filecoin ($ FIL) i Livepeer ($ LPT).

Nowe fundusze od Grayscale

Firma zarządzająca aktywami kryptograficznymi Grayscale dodała pięć nowych funduszy inwestycyjnych do swojego pakietu produktów. Wniosek został złożony pod koniec stycznia, jednak dopiero teraz fundusze zostały zatwierdzone. Najnowsze trusty firmy to zestaw podobnych produktów do innych funduszy zarządzających aktywami cyfrowymi, którzy chcą przyciągnąć pieniądze instytucjonalne na gorący rynek DeFi.

Dwa z trustów są szczególnie ciekawe jak Filecoin (FIL), który oferuje ekspozycję na zdecentralizowane usługi przechowywania danych i Livepeer (LPT), czyli zdecentralizowana sieć strumieniowego przesyłania wideo. Warto dodać, że po dodaniu informacji przez Grayscale o wprowadzeniu nowych funduszy wszystkie z kryptowalut osiągnęły znaczne wzrosty.

Grayscale to największy na świecie menedżer aktywów kryptograficznych, który zarządza aktywami o wartości ponad 43 miliardów dolarów. Zgodnie z ogłoszeniami firmy możemy zobaczyć wkrótce wprowadzenie funduszy Aave, Cosmos, Polkadot, Monero i Cardano.

Grayscale zawsze szuka możliwości oferowania nowych produktów spełniających wymagania inwestorów. Grayscale ogłosiło i będzie nadal ogłaszać, kiedy nowe produkty zostaną udostępnione inwestorom.

Grayscale dodaje 5 nowych funduszy inwestycyjnych
reklama
reklama