Grayscale dodaje 5 nowych funduszy inwestycyjnych | Wiadomości | CrypS.

Grayscale dodaje 5 nowych funduszy inwestycyjnych

Konrad Juszczyk
Grayscale dodaje 5 nowych funduszy inwestycyjnych

Nowe produkty od giganta inwestycyjnego to Basic Attention Token ($ BAT), Chainlink ($ LINK), Decentraland ($ MANA), Filecoin ($ FIL) i Livepeer ($ LPT).

Nowe fundusze od Grayscale

Firma zarządzająca aktywami kryptograficznymi Grayscale dodała pięć nowych funduszy inwestycyjnych do swojego pakietu produktów. Wniosek został złożony pod koniec stycznia, jednak dopiero teraz fundusze zostały zatwierdzone. Najnowsze trusty firmy to zestaw podobnych produktów do innych funduszy zarządzających aktywami cyfrowymi, którzy chcą przyciągnąć pieniądze instytucjonalne na gorący rynek DeFi.

Dwa z trustów są szczególnie ciekawe jak Filecoin (FIL), który oferuje ekspozycję na zdecentralizowane usługi przechowywania danych i Livepeer (LPT), czyli zdecentralizowana sieć strumieniowego przesyłania wideo. Warto dodać, że po dodaniu informacji przez Grayscale o wprowadzeniu nowych funduszy wszystkie z kryptowalut osiągnęły znaczne wzrosty.

Grayscale to największy na świecie menedżer aktywów kryptograficznych, który zarządza aktywami o wartości ponad 43 miliardów dolarów. Zgodnie z ogłoszeniami firmy możemy zobaczyć wkrótce wprowadzenie funduszy Aave, Cosmos, Polkadot, Monero i Cardano.

Grayscale zawsze szuka możliwości oferowania nowych produktów spełniających wymagania inwestorów. Grayscale ogłosiło i będzie nadal ogłaszać, kiedy nowe produkty zostaną udostępnione inwestorom.

Grayscale dodaje 5 nowych funduszy inwestycyjnychreklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.