Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 17.02.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 17.02.22]

Anna
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 17.02.22]
 • Grube ryby świata przestępczego posiadają kryptowaluty o wartości 25 mld USD
  Dane opublikowane przez Chainalysis wykazały, że 4068 grubych ryb świata przestępczego posiada kryptowaluty o wartości 25 mld USD. Firma definiuje grubą rybę przestępczości jako prywatny portfel, w którym znajdują się kryptowaluty o wartości co najmniej 1 mln USD i który otrzymał co najmniej 10% tych środków za pośrednictwem nielegalnych adresów.
 • Twitter dodał możliwość wysyłania darowizn do Ethereum
  Sieć społecznościowa Twitter umożliwiła użytkownikom przesyłanie darowizn w drugiej co do wielkości kryptowalucie według kapitalizacji.
 • Grupa amerykańskich firm m.in. Coinbase i BlockFi wprowadziła platformę TRUST
  Grupa amerykańskich firm kryptograficznych m.in. Coinbase, Circle, Anchorage i Robinhood wprowadziła platformę TRUST. Technologia ta ma umożliwić bezpieczną wymianę informacji o klientach oraz przeciwdziałać przestępstwom prania pieniędzy i finansowania terroryzmu. To odpowiedź na plan przestrzegania nowych przepisów wydanych przez Financial Action Task Force (FATF).
 • Salwador: Prezydent Bukele nazywa amerykańskich senatorów „boomerami”
  Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele nazwał amerykańskich senatorów „boomerami” i stwierdził, że powinni przestać mieszać się w sprawy jego kraju. Chodzi o ustawę o odpowiedzialności za kryptowaluty w Salwadorze.
 • Snoop Dogg zamienia Death Row Records w pierwszą wytwórnię NFT
  Raper i entuzjasta kryptowalut Snoop Dogg ogłosił plany zmienienia Death Row Records w swoją pierwszą wytwórnie NFT, w której artyści będą aktywnymi uczestnikami metawersu.
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 17.02.22]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.