Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.03.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.03.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 16.03.2021
 • Elon Musk stworzył utwór muzyczny i sprzedaje go jako NFT
  Elon Musk dołącza do gorączki złota związanej z tokenami NFT. Szef Tesli robi to w nietypowy sposób: sprzedając nowy utwór muzyczny poświęcony NFT, który najwyraźniej sam wyprodukował, jako NFT.
 • Bitcoin jest wart więcej niż 3 największe banki na świecie
  Największa kryptowaluta na świecie, jaką jest BTC, po przekroczeniu poziomu 60,000 dolarów wyprzedziła 3 największe banki świata pod względem kapitalizacji rynkowej.
 • DC Comics przygląda się rynkowi NFT
  Jeden z najpopularniejszych wydawców komiksów „DC Comics” rozważa wejście na rynek niewymiennych tokenów (NFT). Działania te spowodowane są po części sprzedażą dzieł przez artystów stojących za niektórymi postaciami z komiksów.
 • Tokeneo zawiesza działalność. Czy inwestorzy zostaną bez grosza?
  Jak informowaliśmy w piątek Tokeneo zawiesiła działalność. Teraz okazuje się, że giełda została wystawiona na sprzedaż za 2,5 mln polskich złotych, a „tymczasowo” zablokowane środki, mogą okazać się być zablokowane na dłużej lub na zawsze.
 • Alameda Research I FTX oskarżają Reef Finance o oszustwo
  Kilka dni po zainwestowaniu 20 milionów dolarów w Reef Finance, Alameda Research zerwała wszelkie kontakty z projektem DeFi, wysuwając przeciwko niemu liczne oskarżenia. Reef Finance jednak przedstawia zupełnie inne stanowisko.
 • Gary Vaynerchuk mówi, że NFT są jak bańka
  Niewymienialne tokeny (NFT) są w bańce, powiedział we wtorek dyrektor generalny VaynerMedia Gary Vaynerchuk, choć nie wątpi, że ta technologia pozostanie popularna. Jesteśmy w bardzo podobnym miejscu, w którym byliśmy z akcjami internetowymi w 2000 roku – powiedział we wtorek Vaynerchuk.
 • Bitpanda wyceniona na 1,2 miliarda dolarów
  Austriacka giełda Bitpanda zamknęła rundę finansowania serii B, zbierając 170 milionów dolarów i uzyskując status jednorożca z wyceną na poziomie 1,2 miliarda dolarów. Firma planuje teraz poszerzyć swoje usługi i zasięgi.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 16.03.2021
reklama
reklama