Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 14.01.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 14.01.22]

Anna
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 14.01.22]
 • Kanga Exchange trafia na listę ostrzeżeń KNF
  Polska giełda kryptowalut Kanga Exchange znalazła się na liście ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego. Przedstawiciele giełdy uważają, że regulator podjął działania przez fałszywe informacje i pomówienia ze strony ich konkurencji.
 • SEC musi udostępnić Ripple projekt ważnego przemówienia ws. statusu ETH
  Trwa proces pomiędzy Ripple i Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Wczoraj sędzia federalny orzekł, że wiadomość e-mail zawierająca projekt przemówienia Williama Hinmana, byłego urzędnika SEC – nie jest chroniona deliberative process privilege.
 • DOGE zyskuje 12% po informacjach związanych z Teslą
  Według doniesień medialnych, produkująca samochody elektryczne Tesla ma testować opcję płatności kryptowalutą dogecoin (DOGE). Zgodnie z raportem opublikowanym przez serwis The Block, większość osób nie może zobaczyć opcji płatności DOGE z powodu jej „ukrytej funkcji”.
 • Polska na celowniku hakerów z Korei Północnej
  Północnokoreańscy hakerzy kryptowalutowi poprzez cyberataki przeprowadzone w 2021 roku wykradli prawie 400 mln USD w kryptowalutach. Takie dane podał serwis analityczny Chainalysis.
 • Nieznany wieloryb zainwestował 1,4 miliona dolarów w Dogecoin
  Użytkownik kupił 8 milionów Dogecoinów dzień przed ogłoszeniem przez Teslę sprzedaży towarów za kryptowalutę memową.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 14.01.22]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.