Paris NFT Day publikuje agendę wydarzenia | Wiadomości | CrypS.

Paris NFT Day publikuje agendę wydarzenia

Albert Czajkowski
paris nft day

Paris NFT Day, największa europejska konferencja poświęcona branży Non-Fungible Tokens (NFT) zaprezentowała program i skład prelegentów na inauguracyjne wydarzenie 12 kwietnia 2022 r., rozpoczynające Paris Blockchain Week Summit (PBWS).

Emmanuel Fenet, dyrektor generalny Paris Blockchain Week Summit, skomentował:

Pierwszy w historii paryski dzień NFT okaże się niezapomnianym i wciągającym przeżyciem dla uczestników z niezrównanym składem prelegentów uzupełniających interaktywne projekty prezentowane na wystawie. Wydarzenie umożliwi uczestnikom zdobycie wiedzy o głównych projektach i markach NFT, poeksperymentowanie z różnymi zastosowaniami technologii NFT i kontakt z twórcami projektów.

Event ma gościć 2000 uczestników, w tym wiele znaczących marek, takich jak Kering, Chanel, Rolex, L’Oreal, Animoca, Bank of America i wiele innych. Paris NFT Day zagłębi się w namacalną promocję zastosowań NFT i powiązanych technologii Web3, umożliwiając odwiedzającym dostrzeżenie czołowych graczy w branży.

Prezentacje będą również umożliwiać uczestnikom zrozumienie wartości prezentowanych projektów i marek oraz bezpośredni dostęp do  osób odpowiedzialnych za ich tworzenie. Na wydarzeniu dostępne będą dedykowane przestrzenie z interaktywnymi instalacjami NFT, podzielonymi na pięć ścieżek:

 • Luksus i moda – wirtualny pokaz mody z trójwymiarową projekcją ubrań NFT;
 • Gry – dowiedz się, jak NFT rewolucjonizują branżę gier dzięki PE2;
 • Metaverse — wielkoskalowy wyświetlacz metawersów w wirtualnej rzeczywistości (VR);
 • Sztuka — interaktywna galeria sztuki NFT dostępna przez VR i aukcja dzieł NFT;
 • Sport – eksploracja skrzyżowania sportu i NFT, prezentowana przez międzynarodowe gwiazdy sportu.

Prelegenci

Paris NFT Day zaprezentował znakomity skład ponad 50 prelegentów z różnych sektorów, w tym krypto i blockchain, sport, finanse i literatura. Potwierdzeni mówcy to m.in.:

 • Sebastien Borget, współzałożyciel i COO The Sandbox,
 • Patrick Mouratoglou, trener Sereny Williams, dyrektor generalny Akademii UTS i Mouratoglou,
 • Emin Gün Sirer, założyciel i dyrektor generalny Ava Labs,
 • Austin Federa, kierownik działu komunikacji w Solana Labs,
 • Johann Bornman, kierownik produktu w Metamask,
 • Gouzelle Ishmatova, dyrektor ds. strategii BOLD Corporate Venture Fund L’Oréal
 • Giulia Archetti, dyrektor biznesowy Sotheby’s.

Patrick Mouratoglou, trener Sereny Williams, dyrektor generalny UTS i Akademii Mouratoglou oraz Prelegent na Paris NFT Day 2022 podsumował:

Jestem bardzo podekscytowany tym, że mogę być częścią Paris NFT Day w tym roku i poznać całą rodzinę NFT! Biorąc pod uwagę szybki rozwój sektora, jestem pewien, że wydarzenie będzie okazją do dyskusji o tym, jaką odgrywa on rolę w branży sportowej.

Czym jest Paris NFT Day?

Jest to część większego wydarzenia Paris Blockchain Week Summit (szczegóły). NFT Day to ogólnoeuropejski event, którego celem jest zebranie w całość wszystkich składowych ekosystemu NFT. Wydarzenie ma skupiać się na budowaniu społeczności, prezentowaniu najnowszych rozwiązań w branży oraz szerzeniu fenomenu niewymiennych tokenów. Również nowicjusze wyniosą z niego sporo, uczestnicząc w wykładach i prelekcjach.

Udział w nim weźmie szerokie spektrum uczestników – duże marki konsumenckie, korporacje, blockchain developerzy, gracze, artyści czy inwestorzy. Nie zabraknie również use case’ów tokenów NFT z wielu obszarów.

Paris NFT Day odbędzie się w Palais Brongniart w Paryży, we wtorek 12 kwietnia.

paris nft dayreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.