Nansen stworzył horoskop krypto za pomocą ChatGPT | Wiadomości | CrypS.

Nansen stworzył horoskop krypto za pomocą ChatGPT

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
krypto horoskop chatgpt

Platforma analityczna Nansen.ai poprosiła ChatGPT o dopasowanie 12 kryptowalut do znaków zodiaku. Bot wskazał na ciekawe powiązania.


Według ChatGPT, Baran odpowiada bitcoinowi. Dlaczego? Oba bowiem uosabiają ducha innowacyjności:

Baran śmiało planuje i zapuszcza się na nowe terytorium. Bitcoin wstrząsnął finansami i otworzył nowe możliwości.

Byk to Ethereum. Bot uważa, że znak ten jest związany ze stabilnością, z której znana jest moneta. Z kolei Tether odpowiada Bliźniętom. Podobnie jak zdolność Bliźniąt do dostosowania się do różnych środowisk, USDT jest znany ze swojej wszechstronności jako stabilna moneta, która może być używana na różnych platformach.

Sieć neuronowa kojarzy Raka z USDC – chatbot uważa, że ten stablecoin jest bezpieczny. Binance Coin jest pod znakiem zodiaku Lwa. Oba kojarzone są z “królewskim szykiem”, natomiast BNB należy do “największej giełdy kryptowalut”.

ChatGPT jest również przekonany, że Panna kojarzy się z praktycznością – a XRP jest używany jako “praktyczne rozwiązanie dla płatności transgranicznych”. Z kolei BUSD do Wagi, ponieważ “oba są skupione na równowadze i stabilności”.

Algorytm kojarzy Skorpiona z Cardano. System opisał znak jako symbol zmiany, a platformę blockchain jako transformację w branży finansowej. Ponadto zdaniem AI kryptowalutą, kojarzonego z przygodą Strzelca, jest Dogecoin, Polygon ma pasować do Koziorożca, którego cechą jest ciężka praca, a Polkadot to coin wodnika z uwagi na “progresywne i przyszłościowe cechy”. Ryby (” reprezentujące manifestację snów i wyobraźni”) zostały skojarzone z Solaną.

krypto horoskop chatgptreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.