Million w przedsprzedaży i niesamowite prognozy. Czy Base Dawgz przebije $BRETT jako nowy hit na Base? | Wiadomości | CrypS.

Million w przedsprzedaży i niesamowite prognozy. Czy Base Dawgz przebije $BRETT jako nowy hit na Base?

Autor: Reklama

Base Dawgz bierze rynek szturmem. W zaledwie tydzień po rozpoczęciu swojej przedsprzedaży, memecoin zarobił już ponad milion dolarów od poważnych inwestorów i fanów memecoinów. 


Z uwagi na fakt, że $DAWGZ jest tokenem stworzonym na sieci Base, projekt ma szansę rzucić wyzwanie niezwykle popularnemu Brettowi ($BRETT).

Base Dawgz idzie o krok dalej, oferując użytkownikom zaawansowaną technologię blockchain zwaną Multi-chain, co oznacza, że token $DAWGZ może przemieszczać się między łańcuchami Ethereum, Solana, BSC oraz Avalanche.

Inną ogromną zaletą Base Dawgz jest funkcja o nazwie share-to-earn, która umożliwia użytkownikom gromadzenie punktów poprzez udostępnianie treści związanych z projektem w mediach społecznościowych. Po zakończeniu przedsprzedaży, punkty te będzie można wymienić na tokeny $DAWGZ. 

Za każdy token $DAWGZ trzeba obecnie zapłacić 0,00502 dolara. Za 5 dni, cena ma wzrosnąć o 5%. 

base dawgz

$BRETT ma nowego konkurenta? Analiza

Nie ulega wątpliwości, że memecoiny nadal są na świeczniku. Wzrost wartości sektora w upływającym właśnie półroczu jest na to wspaniałym dowodem. 

Ten segment rynku, niegdyś traktowany z pobłażaniem, jest obecnie kluczowym katalizatorem tzw. letniego rajdu kryptowalut. Łączna kapitalizacja rynkowa sektora wynosi aż 56 miliardów dolarów.

Ewolucja memecoinów przebiegła wraz z rozwojem innych sektorów kryptowalutowej gospodarki, które pozwoliły na zaoferowanie większej użyteczności.

Obecnie, wiele nowych memecoinów oferuje zwiększoną użyteczność i funkcjonalność – Base Dawgz jest tego najlepszym przykładem. Ewolucja użyteczności może być siłą napędową odrodzenia memecoinów w tym roku.

base dawgz

Przykładem tego ruchu jest $BRETT, wiodący memecoin w ekosystemie Base. Projekt nie tylko bazuje na popularnym memie obrazującym przyjaciela słynnej żaby Pepe, ale ma również potencjał pod względem użyteczności, a to za sprawą funkcji DeFi, takich jak staking, yield farming oraz handel na giełdach DEX. 

base dawgz

Brett odnotował od początku czerwca wzrost ceny o 76% i osiągnął kapitalizację rynkową wynoszącą miliard dolarów w rekordowym czasie trzech miesięcy, co dla nowego memecoina jest nie lada osiągnięciem. 

Base Dawgz – czy świat memecoinów może liczyć na nowy hit?

Base Dawgz wykorzystuje technologie Wormhole i Portal Bridge, aby umożliwić handel tokenami $DAWGZ między różnymi łańcuchami.

Ten aspekt użytecznościowy stawia nowy token w zupełnie unikalnej i silnej pozycji względem konkurencji, której sukces opiera się wyłącznie na wsparciu społeczności. Mimo to, jak w przypadku każdego memecoina, bez aspektu społecznościowego sukces byłby niemożliwy. 

 

Ostateczny sukces memecoinów zależy jednak od wsparcia społeczności. Przytoczony powyżej przykład Bretta pokazuje, że mimo braku dokładnej mapy drogowej, lojalna społeczność może wywindować token na sam szczyt.

Silne wsparcie społeczności wyprowadziło Bretta do czołówki sieci Base i sprawiło, że wiele osób uważa go obecnie za nieoficjalną maskotkę systemu. 

Base Dawgz również cieszy się ogromnym wsparciem społeczności, co widać po zebranym kapitale w trwającej przedsprzedaży.

Sieć Base, na której opierają się oba memecoiny, jest jednym z najszybciej rozwijających się ekosystemów w branży Web3.

Warstwa 2 Ethereum (L2) oferuje oszczędności kosztów i szybsze transakcje, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo oryginalnego blockchaina. Rosnący rozgłos wokół ekosystemu Base znacznie pomaga zarówno Base Dawgz, jak i Brettowi.

Czy Base ma szansę stać się nową Solaną?

W mniej niż rok od startu, Base już zbliża się popularnością do ekosystemu Solany, której kapitalizacja rynkowa wynosi obecnie 73 miliardy dolarów. Kapitalizacja rynkowa Base wspięła się już do poziomu 54 miliardów, i wygląda na to, że nie planuje zwalniać. 

Rozwój Base wspiera fakt, że platforma została stworzona przez słynną amerykańską giełdę Coinbase. Według danych z 2022 roku, platforma liczy około 98 milionów użytkowników, co sprawia, że Base jest wystawiony na ogromną publiczność. 

Choć Solana nadal jest domem dla wiodących memecoinów, takich jak dogwifhat (WIF) i Bonk (BONK), pojawienie się Base, zwłaszcza w kontekście przedsprzedaży Base Dawgz może zmienić krajobraz rynku.

Fakt, że czerwiec jest dla memecoinów bardzo optymistycznym miesiącem, również umieszcza $DAWGZ w centrum uwagi. Wiele memecoinów doświadczyło spadków wartości, co może mieć związek z rynkową przerwą przed letnim szałem zakupów.

Czerwiec nadal może okazać się silnym miesiącem dla rynku memecoinów – wystarczy popatrzeć na projekty takie jak Cat in a Dogs World (wzrost o 25,4%), lub token $SLERF (wzrost o 53,6%). 

To, czym Base Dawgz przekonuje do siebie inwestorów to również tokenomika projektu. Aż 20% z 8,45 miliarda tokenów zostało przeznaczonych na przedsprzedaż. Projekt oferuje także aż 20% tokenów jako nagrody za stakowanie.

Inwestorzy mogą być pewni bezpieczeństwa, ponieważ inteligentny kontrakt Base Dawgz został w pełni zaudytowany przez Solid Proof. Audyt nie wykazał poważnych problemów, więc kupujący tokeny nie muszą martwić się o potencjalne luki w kodzie.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.