Metamask zintegrował zakup krypto za fiat | Wiadomości | CrypS.

Metamask zintegrował zakup krypto za fiat

Dawid Kucharczyk
portfel metamask umożliwi kupno kryptowalut

Portfel kryptowalutowy Metamask dodał funkcję kupowania cyfrowych aktywów za pomocą walut fiat.


Kryptowalutę można kupić w 189 krajach. Metoda płatności zależy od regionu. Możesz zapłacić za pomocą karty kredytowej lub debetowej, PayPal, przelewu bankowego itd. Inne metody płatności zostaną dodane wkrótce.

MetaMask będzie umożliwiać zakup ponad 90 tokenów w 8 sieciach, a mianowicie Ethereum, Polygon, Optimism, Arbitrum, Binance Smart Chain, Avalanche Contract Chain, Fantom i Celo. Kwota zakupu zależy również od kraju i jego przepisów. W niektórych państwach mogą zostać nałożone ograniczenia.

Byliśmy zajęci pozyskiwaniem nowych partnerów i lokalnych metod płatności, aby twoje zakupy z MetaMask były znacznie łatwiejsze. Dzięki wsparciu dla 189 krajów w 8 różnych sieciach, w tym sieci warstwy 2, finansowanie portfela staje się bardzo proste.

Szybki rozwój MetaMaska

Metamask w ostatnim czasie bardzo szybko się rozwija. Kilka dni temu zespół projektu rozpoczął testy nowej funkcji bezpieczeństwa, która będzie ostrzegać użytkowników, gdy wejdą w interakcję z oszustami.

Jeszcze wcześniej portfel dodał kompatybilność EIP-4361, aby poprawić bezpieczeństwo. Firma zintegrowała się również ze startupem płatności kryptowalutowych MoonPay, by umożliwić nigeryjskim użytkownikom kupowanie kryptowalut.

portfel metamask umożliwi kupno kryptowalutreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.