MetaMask integruje scoring adresów i smart kontraktów | Wiadomości | CrypS.

MetaMask integruje scoring adresów i smart kontraktów

Redakcja
portfel metamask umożliwi kupno kryptowalut

Zespół MetaMask, we współpracy z projektem HAPI, wdrożył możliwość sprawdzania smart kontraktów, tokenów i adresów pod kątem ryzyka w środowisku testowym portfela.


Według zapowiedzi, MetaMask Flask ma teraz możliwość połączenia się z terminalem HAPI Labs w celu uzyskania odpowiednich informacji.

Partnerzy będą nadal pracować nad rozszerzeniem funkcjonalności. Planują uzupełnić udostępnione dane i sprawić, by ich wyświetlanie było bardziej “strawne” dla użytkowników.

scoring metamask

W przyszłości użytkownicy będą mogli wysyłać do platformy adresy, które uznają za niebezpieczne, bezpośrednio przez swój portfel. Otrzymają również ostrzeżenia, jeśli połączą się ze stronami phishingowymi.

Liquid Staking w MetaMasku

W styczniu twórcy zintegrowali portfel z usługami liquid-stakingu od Lido i Rocket Pool. Według zespołu, pomoże to użytkownikom “przyczynić się” do zwiększenia bezpieczeństwa i decentralizacji sieci drugiej pod względem kapitalizacji kryptowaluty.

W listopadzie 2022 roku twórcy portfela uruchomili wersję beta narzędzia MetaMask Bridges do przenoszenia tokenów między sieciami. Usługa jest dostępna w wersji mobilnej i desktopowej w jednym oknie poprzez Portfolio Dapp.

portfel metamask umożliwi kupno kryptowalutreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.