Kurs Dogecoin (DOGE) przebija 0,15 USD po raz pierwszy od kwietnia | Wiadomości | CrypS.

Kurs Dogecoin (DOGE) przebija 0,15 USD po raz pierwszy od kwietnia

Redakcja
dogecoin największą kryptowalutą pow po bitcoinie

Kryptowaluta meme Dogecoin (DOGE) przekroczyła granicę 0,15 USD po raz pierwszy od kwietnia 2022 roku. Aktywo zyskało 29% w ciągu ostatnich 24 godzin, kontynuując rajd rozpoczęty w zeszłym tygodniu.


Kapitalizacja Dogecoina przebiła też poziom 20 mld dolarów. Większość z 10 najlepszych aktywów odnotowała minimalne zyski w ciągu ostatnich 24 godzin. Po DOGE najlepiej poradził sobie BNB (+4,9%).

sytuacja na rynku krypto

Elon Musk i Twitter katalizatorem kursu DOGE

Dogecoin ruszył w górę 27 października po tym, jak Elon Musk opublikował film z wizyty w siedzibie Twittera. Następnego dnia kryptowaluta meme dołożyła kolejne 10% po zakupie sieci społecznościowej przez miliardera.

Musk aktywnie promuje meme-kryptowalutę. W kwietniu zaproponował obniżenie kosztów abonamentu Twitter Blue i umożliwienie użytkownikom płacenia za usługę premium w DOGE.

W czerwcu Musk powtórzył swoje wsparcie dla Dogecoina pomimo rynku niedźwiedzia. Powiedział wtedy, że Tesla będzie nadal sprzedawać swoje towary za DOGE, a SpaceX wkrótce pójdzie w jej ślady.

Z kolei analirtyk i szef Factor LLC – Peter Brandt stwierdził niedawno, że to może być już koniec trendu spadkowego dla Dogecoina. Ostrzegł, że nie należy tego jednak traktować jako sygnału do dalszego wzrostu kryptowaluty.

dogecoin największą kryptowalutą pow po bitcoiniereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.