Binance pomoże Elonowi Muskowi w walce z botami na Twitterze | Wiadomości | CrypS.

Binance pomoże Elonowi Muskowi w walce z botami na Twitterze

Redakcja
Binance przejmuje FTX

Giełda kryptowalutowa Binance tworzy wewnętrzny oddział, który ma pomóc sieci społecznościowej Twitter w walce z botami przy użyciu technologii blockchain.


W komunikacie dla mediów rzecznik Binance powiedział, że giełda zebrała zespół ekspertów, który ma się skupić na tym, jak blockchain i kryptowaluty mogą być przydatne dla Twittera. Planowane jest w szczególności opracowanie rozwiązań zapobiegających mnożeniu się kont botów.

Zespół aktywnie angażuje się w działania Elona Muska, a także omawia możliwe strategie, które mogłyby pomóc nowemu właścicielowi Twittera w realizacji jego wizji.

Binance po raz pierwszy powiedział, że będzie wspierać przejęcie Twittera przez Elona Muska w maju tego roku. Wówczas dyrektor generalny giełdy – Changpeng Zhao – mówił:

Jesteśmy zachwyceni, że możemy pomóc Elonowi w realizacji nowej wizji Twittera. Jesteśmy chętni do odegrania roli w łączeniu mediów społecznościowych i Web3 w celu rozszerzenia wykorzystania i przyjęcia kryptowalut i blockchain/

Musk tymczasowo obejmie funkcję prezesa Twittera. Oczekuje się od niego także przywrócenia kont wcześniej zablokowanych na platformie, takich jak np. byłego prezydenta USA Donalda Trumpa, któremu w styczniu 2021 roku zabroniono korzystania z Twittera.

Binance przejmuje FTXreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.