Mask Network [MASK] | Kurs - Cena, Wykres, Przelicznik, Kupno, Informacje | CrypS.

Mask Network

#188 MASK
$3.28 -0.2%
All Time High (ATH)
$97.92
24.02.2021
Market Cap
$315.32 M -0.2%
Rank 188 / 3,712
Wolumen (24h)
$53.64 M -0.2%
176 BTC
Podaż obiegowa
96025000
Max 100000000

Wykres Mask Network - Kurs MASK

Przelicznik MASK

MASK
Mask Network [MASK]
USA
USD
Polska
PLN

Mask Network - FAQ

Co to jest Mask Network?

Kto założył Mask Network?

Co to jest MASK Token?

Jak działa Mask Network?

Czy Mask Network jest zdecentralizowana?

Jakie sieci są obsługiwane przez Mask Network?

Jaka jest maksymalna podaż MASK?

Kryptowaluta Mask Network - Informacje

Od kiedy Myspace zadebiutował w 2003 roku, popularność głównych sieci społecznościowych gwałtownie wzrosła. Jednakże, wraz z rozwojem tych pionierów Web 2.0, wzrosło również przeciwdziałanie niektórym z ich praktyk. Pośród innych naruszeń, giganci mediów społecznościowych ograniczają wolność słowa, eksperymentują na użytkownikach za pomocą tajnych algorytmów i nadają reklamodawcom nadmierną moc. Mask Network to jeden z rosnących graczy, którzy dążą do poprawy sieci społecznościowych i wywołania następnej rewolucji w mediach społecznościowych poprzez promowanie otwartego internetu dla wszystkich.

Kluczowe wnioski:

  • Mask Network to zdecentralizowany protokół, który ma na celu zlikwidowanie luki między Web 2.0 a Web3 za pośrednictwem mediów społecznościowych.
  • Mask Network umożliwia swoim użytkownikom korzystanie z funkcji takich jak zdecentralizowane przesyłanie wiadomości w mediach społecznościowych, a także zdecentralizowane udostępnianie i przechowywanie plików na sieciach społecznościowych Web 2.0, takich jak Twitter.
  • Token MASK jest tokenem zarządzania MaskDAO, zdecentralizowanej autonomicznej organizacji Mask Network.

Czym jest Mask Network?

Założona w 2017 roku przez Suji Yan, Mask Network to protokół stworzony, aby zlikwidować lukę między Web 2.0 a web3 i umożliwić masowe przyjęcie krypto i blockchaina. Mask Network dąży do osiągnięcia tego celu, pozwalając użytkownikom głównych sieci społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook, na kontynuowanie korzystania z tych platform, dodając pojęcia web3 takie jak krypto, blockchain, niewymienne tokeny (NFT) i wiele innych.

Jak działa Mask Network?

Mask Network to protokół, a nie platforma, działający na istniejących platformach, takich jak Facebook i Twitter. Użytkownicy muszą tylko odwiedzić oficjalną stronę Mask Network i dodać rozszerzenie przeglądarki, aby połączyć nowe lub istniejące konto Mask Network ze swoimi kontami w sieciach społecznościowych. Od tego momentu mogą korzystać z rozszerzenia Mask, aby szyfrować swoje tweety, dokonywać płatności krypto, handlować NFTs, przechowywać i udostępniać zdecentralizowane dane, i wiele więcej.

Co to jest kryptowaluta MASK?

MASK jest tokenem zarządzania MaskDAO, który przyznaje swoim posiadaczom prawa do głosowania. Jest to natywny token ERC-20, chociaż można go przekonwertować na BEP-20 za pomocą Mask Bridge. MASK ma limit dostępności wynoszący 100 milionów tokenów.

Mask Network Giełdy - gdzie kupić

Mask Network - Opinie i prognozy

Aktualna ocena
0
Dodaj ocenę
Dodaj swoją opinię
MASK $3.28 -0.2%

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.