Akash Network [AKT] | Kurs - Cena, Wykres, Przelicznik, Kupno, Informacje | CrypS.

Akash Network

#92 AKT
$3.72 -7.74%
All Time High (ATH)
$8.08
06.04.2021
Market Cap
$869.23 M -7.74%
Rank 92 / 3,712
Wolumen (24h)
$9.67 M -7.74%
36 BTC
Podaż obiegowa
233852404.64
Max 388539008

Wykres Akash Network - Kurs AKT

Przelicznik AKT

AKT
Akash Network [AKT]
USA
USD
Polska
PLN

Akash Network - FAQ

Co to jest Akash Network?

Jaki jest główny cel Akash Network?

Co to jest token AKT?

Jak działa staking w Akash Network?

Jak mogę uczestniczyć w zarządzaniu Akash Network?

Jakie są zastosowania AKT poza zarządzaniem siecią?

Jak mogę nabyć tokeny AKT?

Kryptowaluta Akash Network - Informacje

Akash Network to zdecentralizowana platforma chmury obliczeniowej, która korzysta z technologii blockchain. Jej natywnym tokenem jest AKT, wykorzystywanym jako główny środek do zarządzania siecią, zabezpieczania blockchain, motywowania uczestników oraz jako domyślny mechanizm do przechowywania i wymiany wartości​.

Zabezpieczenie sieci

Akash Network jest zabezpieczona przez blockchain Proof-of-Stake (PoS). Tokeny AKT są używane do zabezpieczenia sieci poprzez staking, co zapewnia pasywny dochód dla stakerów i zwiększa bezpieczeństwo sieci​​.

Zarządzanie i władza społeczności

Sieć Akash jest własnością społeczności, a wszelkie aspekty sieci są zarządzane przez posiadaczy AKT. Mogą oni głosować na propozycje mające na celu ulepszenie sieci oraz zarządzać kluczowymi parametrami, takimi jak stopa inflacji i stawki​​.

Wymiana wartości

AKT służy jako domyślny mechanizm do przechowywania i wymiany wartości oraz działa jako waluta rezerwowa w wielowalutowym i wielołańcuchowym ekosystemie Cosmos​​.

Zachęty i nagrody

Token AKT jest używany do zachęcania dostawców do oferowania niższych cen oraz motywowania stakerów do długoterminowego uczestnictwa w sieci poprzez staking​​.

Akash Network Giełdy - gdzie kupić

Akash Network - Opinie i prognozy

Aktualna ocena
0
Dodaj ocenę
Dodaj swoją opinię
AKT $3.72 -7.74%

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.