Kryptowaluty Doge wracają na szczyt! Dogeverse zbiera 250 tys. $ w kilka minut | Wiadomości | CrypS.

Kryptowaluty Doge wracają na szczyt! Dogeverse zbiera 250 tys. $ w kilka minut

Reklama
Dogeverse

To już ostatnia prosta dla memecoinów z wizerunkiem psa rasy Shiba Inu, aby przygotować się na nadejście DOGE Day. Dogecoin powoli odrabia straty z pierwszych dni kwietnia, a do rodziny Doge dołączył właśnie nowy piesek – wielołańcuchowy token $DOGEVERSE, który w kilka minut po premierze zebrał 250 tys. USD w przedsprzedaży.

Jak się miewa Dogecoin?

Cena Dogecoin wzrosła ostatnio do 0,20 USD. Zdaniem analityków, po ostatnim wycofaniu, ten największy memecoin pod względem kapitalizacji rynkowej może być przygotowany na odbicie, tym bardziej że sprzyja mu szum w mediach społecznościowych oraz trend na memecoiny.

Cena DOGE w ciągu ostatnich 7 dni. Źródło: Coinmarketcap.pl

Cena DOGE zwiększyła się o 7,3% w ciągu ostatniego tygodnia, o 9,27% w ciągu ostatnich 30 dni i o 233% przez ostatnie 6 miesięcy. Aktualna kapitalizacja rynkowa Dogecoin wynosi 28,2 mld dolarów, co czyni ją ósmą co do wielkości kryptowalutą.

24-godzinny wolumen obrotu wynosi 1,9 miliarda dolarów, co plasuje ją na 10. miejscu wśród wszystkich walut cyfrowych.Obserwowany przez ponad 266 tys. użytkowników analityk Cold Blood Shiller w swoim wpisie na platformie X podkreśla, że po analizie wykresu DOGE/BTC nie ma wątpliwości, że Dogecoin jest gotowy na pompowanie ceny.

 

Co na to inni eksperci do rynku krypto? Zdaniem Ash Crypto (1,1 mln obserwujących) DOGE osiągnie cenę 1 USD już w ciągu najbliższych 12-16 miesięcy. Podobną opinię podzielają inni analitycy, w tym DonAlt, który uważa, że „nie jest nieprawdopodobne, aby Dogecoin osiągnął poziom 1 dolara”.

Dużym sukcesem ostatnich dni stało się wyprzedzenie Cardano pod względem kapitalizacji rynkowej – wzbudziło to długo oczekiwany szum i nadało ciekawy wymiar zachowaniom rynkowym kryptowaluty. Nie ma wątpliwości, że zainteresowanie monetami memowymi trwa. Nadal jednak od inwestorów wymagane jest zachowanie maksymalnej ostrożności i chłodna ocena ryzyka.

Udany debiut wielołańcuchowego tokena $DOGEVERSE

Miłośnicy monet memowych będących swego rodzaju pochodnymi dogecoina mogą dodawać do swoich portfeli nowe wielołańcuchowe tokeny $DOGEVERSE, inspirowane Doge, jednak pozwalające przekraczać kolejne portale kryptosfery.

Dogeverse jest dostępny na Ethereum, Polygon i BSC, wkrótce pojawi się także na sieciach Solana, Base i Avalanche

Przedsprzedaż pozwala nabyć monety $DOGEVERSE w najniższej możliwej cenie. Aktualnie za jeden token $DOGEVERSE trzeba zapłacić 0,0029 USD. Ta cena nie będzie jednak obowiązywać wiecznie – już za niecałe trzy dni planowane jest rozpoczęcie kolejnego etapu przedsprzedaży. Po jej zakończeniu (czyli zebraniu 17 mln dolarów), tokeny zadebiutują na giełdach DEX i CEX.

Doge

Przedsprzedaż cieszy się sporym zainteresowaniem – w kilka minut zebrano ponad 250 tys. USD, a licznik nadal bije.

Co wyróżnia Dogeverse?

Z jednej strony Dogeverse przedstawia dobrze nam znany wizerunek uroczego psa rasy Shiba Inu. Z drugiej jednak ma trzy ważne cechy, które odróżniają go od króla memecoinów.

Podaż tokena $DOGEVERSE jest ograniczona do 200 mld tokenów. Pomaga to lepiej kontrolować podaż i ograniczać negatywne skutki inflacji (przypomnijmy, że podaż Dogecoin jest nieograniczona).

Projekt Dogeverse oferuje opcje stakingu, czyli przechowywania monet w portfelach – pomaga to ograniczyć ilość tokenów dostępnych na rynku, co wpływa na wywoływanie poczucia „niedoboru”, a samym inwestorom pozwala na zdobywanie pasywnego dochodu. Aktualne APY za staking wynosi 7236% i będzie spadać wraz z coraz większą liczbą tokenów znajdujących się w puli.

Wielołańcuchowe podejście Dogeverse zapewnia wszechobecną dostępność i raz na zawsze rozstrzyga spory dotyczące tego, który blockchain oferuje lepsze monety memowe.

To nowy standard dla przedsprzedażowych tokenów, dzięki któremu użytkownicy mogą kupować i odbierać tokeny $DOGEVERSE na najpopularniejszych blockchainach, przyczyniając się do budowy zunifikowanego krypto świata.

Mocne fundamenty i kurs na innowacyjność

Inwestorzy posiadający w swoim portfelu DOGE mają świadomość, jak dynamiczna i nieprzewidywalna jest natura memecoinów. Mimo to nie brakuje chętnych na zakup kryptowalut memowych oraz eksplorowania nowych projektów, takich jak Dogeverse.

O ile za Dogecoinem stoi znaczna kapitalizacja rynkowa i szeroka rozpoznawalność, wielołańcuchowy token $DOGEVERSE wykazuje się większą użytecznością, opcją stakingu i otwarciem na sześć dużych blockchainów.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Dogeversereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.