Kraken wprowadził wsparcie dla Google Pay i Apple Pay w aplikacji | Wiadomości | CrypS.

Kraken wprowadził wsparcie dla Google Pay i Apple Pay w aplikacji

Zerelik Maciej
kraken wraca do japoni

Kraken jest obecnie jedną z czołowych giełd kryptowalut na świecie. Jej interfejs aplikacja zapewnia użytkownikom łatwy w użyciu sposób kupowania, sprzedawania, handlowania i przechowywania cyfrowych aktywów. Platforma już od dawna oferowała kilka sposobów na zrobienie zakupów. Teraz wprowadziła kolejne dwie metody – Google Pay i Apple Pay.

Kraken dodaje wsparcie Google i Apple Pay

Kraken w poście na blogu ogłosił wprowadzenie dwóch nowych opcji płatności. Od teraz inwestorzy mogą skorzystać z Google Pay i Apple Pay.

Zarówno Apple Pay, jak i Google Pay będą automatycznie łączyć się z aplikacją Kraken. Dzięki temu, użytkownicy za pomocą aplikacji będą mogli kupić kryptowaluty w ciągu zaledwie kilku sekund. Aby skorzystać z nowych metod, trzeba jednak przeprowadzić transakcję wartą minimum 10 dolarów. Maksymalny zakup wynosi obecnie 7500 USD. W komunikacie możemy przeczytać:

Wraz z dodaniem Apple Pay i Google Pay, robimy kolejny krok naprzód, ułatwiając uczynienie kryptowalut częścią codziennych doświadczeń.

Kupowanie kryptowalut staje się coraz łatwiejsze

Nie tylko Kraken wprowadza innowacyjne metody płatności do swojej platformy. Około miesiąc temu, Coinbase również dodał wsparcie dla Apple i Google Pay do swojej giełdy.

Giganci płatności PayPal na początku roku zaprezentował kryptowalutowe usługi dla amerykańskich klientów. W zeszłym miesiącu platforma rozszerzyła krypto ofertę na Wielką Brytanię.

Co ciekawe, do adopcji cyfrowych aktywów przyczyniła się również brytyjska poczta. Od dwóch tygodni użytkownicy jej aplikacji EasyID mogą bezpośrednio kupować kryptowaluty z niemieckiej giełdy kryptowalut Swarm Markets.

kraken wraca do japoni
reklama
reklama