Gemini wprowadza wsparcie dla HKD, AUD i CAD | Wiadomości | CrypS.

Gemini wprowadza wsparcie dla HKD, AUD i CAD

Zerelik Maciej
giełda kryptowalut gemini

Gemini, główna giełda kryptowalut założona przez braci Winklevoss, dodała właśnie na swojej platformie wsparcie dla trzech nowych walut fiducjarnych.

Gamini dodaje HKD, AUD, CAD

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem z 17 sierpnia, Gemini pozwala teraz użytkownikom na handel dolarem hongkongskim (HKD), dolarem australijskim (AUD) i dolarem kanadyjskim (CAD).

Trzy nowe waluty fiat pozwalają użytkownikom Gemini w Hongkongu, Australii i Kanadzie kupować i sprzedawać krypto za pomocą rodzimych walut.

Póki co jednak HKD, AUD i CAD nie są jeszcze oferowane za pośrednictwem kryptowalutowej platformy handlowej Gemini, znanej jako Active Trader. Jak możemy przeczytać w ogłoszeniu, waluty te staną się dostępne wkrótce, w ramach nowej strategii produktowej.

Gemini rozwija się bardzo szybo

Najnowsza ekspansja firmy Gemini na nowe waluty fiat ma miejsce wkrótce po tym, jak Gemini ogłosiło dużą współpracę z globalnym gigantem technologicznym Samsungiem. Ujawniona pod koniec maja integracja ma na celu umożliwienie użytkownikom portfela Samsung Blockchain połączenie z aplikacją mobilną Gemini, aby kupować, sprzedawać i handlować kryptowalutami.

Giełda Gemini, z siedzibą w Nowym Jorku, działa również w wielu krajach, takich jak Hong Kong, Singapur, Korea Południowa, Kanada i Australia. Po rozszerzeniu działalności na Australię w sierpniu 2019 roku, Gemini aktywnie rozwija swój europejski oddział w Wielkiej Brytanii, ponieważ Tyler Winklevos uważa, że Europa jest „miejscem narodzin nowoczesnych rynków finansowych”.

W czerwcu 2020 roku Gemini ogłosiło powołanie dyrektora zarządzającego dla regionu Azji i Pacyfiku, ujawniając swoje plany ubiegania się o licencję regulacyjną w Singapurze.

giełda kryptowalut gemini
reklama
reklama