ETF-y na bitcoina wystartowały! Binance z tej okazji ma konkurs dla traderów z pulą nagród 5000 USDT | Wiadomości | CrypS.

ETF-y na bitcoina wystartowały! Binance z tej okazji ma konkurs dla traderów z pulą nagród 5000 USDT

Filip Dzięciołowski
Binance konkurs

Cały rynek kryptowalut (i nie tylko!) żyje przełomowym wydarzeniem, jakim jest zdobycie w końcu tak wyczekiwanej zgody od SEC na ETF-y dla ceny spot bitcoina. Z tej okazji największa na świecie platforma do handlu cyfrowymi aktywami ogłosiła wczoraj konkurs dla swoich użytkowników. 


  • Do udziału w konkursie od Binance są uprawnieni wszyscy klienci giełdy, którzy posiadają zweryfikowane konta na poziomie podstawowym oraz ci ze statusem VIP na poziomie od 1 do 3,
  • Warunkiem uczestnictwa jest brak odnotowanej aktywnej działalności handlowej dla rynku spot u takich osób na platformie giełdy w ciągu ostatnich 90 dni,

Binance ogłasza konkurs dla traderów

Rynek kryptowalut od wczoraj posiada nową, dodatkową formę ekspozycji na największą z nich, czyli bitcoina. Wszystko za sprawą uruchomienia funduszy giełdowych śledzących jego cenę spot z ramienia gigantów inwestycyjnych w Stanach Zjednoczonych.

Inwestowanie w ETF-y na BTC może być o tyle bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem dla pewnych podmiotów, bowiem nie będą musiały się one martwić kwestiami samoopieki nad posiadanymi aktywami, co też może redukować barierę technologiczną dla osób, które nie czują się do końca pewne na tej płaszczyźnie.

Dostęp do tego rodzaju instrumentów finansowych daje też większą zachętę za inwestorów instytucjonalnych, by wejść na rynek bitcoina. Eksperci prognozują, że możemy się spodziewać napływu setek miliardów dolarów do tego sektora w ciągu najbliższych miesięcy. Wszystko to oczywiście znacznie odbije się na kursie tego aktywa.

By uhonorować pozytywny finał trwającej aż 11 lat (ile?!) batalii z amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), giełda Binance ogłosiła bardzo ciekawą promocję dla swoich użytkowników.

Najważniejsze informacje dotyczącego tej inicjatywy są następujące:

Jej celem jest „rozruszanie” segmentu handlowego skupionego dla rynku spot dla bitcoina. Dla traderów, którzy wezmą udział w programie, przewidziane są nagrody w postaci voucherów tokenowych. Całkowita pula to 5 tys. USDT.

Akcja trwa od wczoraj, tj. 11 stycznia i kończy się w dniu 21 stycznia o godzinie 07:59 (UTC).  Jakie są warunki uczestnictwa?

Oczywiście trzeba posiadać zweryfikowany profil na platformie Binance. Możemy być zwykłym, szarym traderem lub posiadać status VIP na poziomach 1-3. Jednak tutaj jest pewien ważny szczegół, bowiem nie możemy posiadać odnotowanej aktywności handlowej dla rynku spot BTC w ciągu ostatnich 90 dni.

Dalej, pierwsze 1000 osób, które kwalifikują się do uczestnictwa i potwierdzą swój udział dokonują transakcji o minimalnej równowartości 50 dolarów w konkretnych parach spot, otrzymają szansę na otrzymanie voucherów o wartości 5 USDT.

Natomiast wspomniane pary handlowe to: BTC/ARS, BTC/BIDR, BTC/BRL, BTC/DAI, BTC/EUR, BTC/FDUSD, BTC/PLN, BTC/RON, BTC/TRY, BTC/TUSD, BTC/UAH, BTC/USDC, BTC/USDT, BTC/ZAR.

Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

Binance konkursreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.