ETF na Dogecoina? Dajcie spokój. A jednak to faktycznie ma szansę się udać! | Wiadomości | CrypS.

ETF na Dogecoina? Dajcie spokój. A jednak to faktycznie ma szansę się udać!

Arthur Hayes twierdzi, że dogecoin będzie miał swojego ETF-a. Brzmi jak mało zabawny żart? Może tak, ale w końcu mówi to poważny biznesmen.


  • Arthur Hayes jest zdania, że w przyszłości powstanie ETF dogecoina.
  • Jego zdaniem obniżki stóp przez banki centralne napędzą mocne wzrosty.

Przed nami szalone czasy?

Podczas wywiadu z dyrektorem generalnym Real Vision, Raoulem Palem, Hayes powiedział coś, co może zaskakiwać.

Jego zdaniem w czasie tego cyklu rynek stanie się „jeszcze bardziej szalony”. Co to oznacza? W końcu jak na razie na wykresie panuje nuda. Nawet spadki bitcoina nie są takie jak kiedyś…

Biznesmen wskazał jednak, że Rezerwa Federalna i Skarb Państwa USA drukują coraz więcej pieniędzy. I to to napędzi wzrosty.

Dla osoby, która dopiero co została wtajemniczona w kryptowaluty, jest to dosłownie najłatwiejsza rzecz do zrozumienia. Nie muszę rozumieć blockchaina, AI, kryptowalut i kryptografii

– powiedział, sugerując, że dla przeciętnego inwestora liczy się tylko to, że waluty fiat są psute przez władze.

Już w zeszłym tygodniu w poście na swoim blogu Hayes argumentował, że nadszedł czas, aby „zająć długą pozycję na bitcoinie, a następnie w shitcoinach”. Powód? Bank Kanady i Europejski Bank Centralny zaczęły cięcia stóp procentowych. Może być to zapowiedź cięć stóp w USA. Na to czeka rynek.

ETF dogecoina powstanie!

Zarówno Hayes, jak i Pal przyznali, że posiadają część swojego portfela w dogecoinie (DOGE), BONK i dogwifhat (WIF). Ich zdaniem dogecoin będzie miał swojego ETF-a. I to jeszcze w tym cyklu.

To najstarszy memecoin, jest na Robinhood

– podkreśla Hayes.

Jego zdaniem Wall Street będzie starało się wycisnąć z rynku kryptowalut, ile się tylko da. Stąd może nie mieć hamulców, by chociaż powalczyć o ETF-a DOGE.

Jeśli chodzi o inne kryptowaluty, Pal z kolei powiedział, że zainwestował w solanę. Z kolei Hayes dodał, że przewiduje, że aptos – 27. kryptowaluta pod względem wielkości kapitalizacji rynkowej – pokona Solanę jako projekt i to w ciągu najbliższych maksymalnie 3 lat.

Jeśli chodzi o to, czego należy unikać, obaj zgodzili się, że lepiej nie tykać cardano. Pal ostrzegł przed XRP.

Mieli również podobne obawy dotyczące tego, co może stanowić poważne ryzyko dla kryptowalut w tym cyklu. Wskazali na duże scentralizowane miejsca, które kontrolują ogromne ilości kryptowalut.

Pal wyraził zaniepokojenie 90-procentową dominacją Derebit na rynku opcji. Hayes uważa, że zagrożeniem są też duże giełdy jak Coinbase czy banki, które posiadają kryptowaluty.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.