Bitcoin i altcoiny z korektą. Van de Poppe pisze, że to "ostatnia okazja" do tanich zakupów | Wiadomości | CrypS.

Bitcoin i altcoiny z korektą. Van de Poppe pisze, że to “ostatnia okazja” do tanich zakupów

Bitcoin altcoiny prognozy

Dzisiejszy poranek nie był zapewne dla wielu z Was przyjemny. Na rynku znów mamy spadki – bitcoin i altcoiny tanieją. Michael van de Poppe uważa jednak, że to ostatnia szansa, by kupić kryptowaluty w dobrych cenach.


  • Na rynku trwa kolejna przecena. Bitcoin i ether tracą na wartości,
  • Analityk Michael van de Poppe uważa, że to ostatnia szansa na to, by nabyć tanie kryptowaluty.

Bitcoin i altcoiny tracą na wartości

Najpierw spójrzmy na wykresy. Bitcoin kosztuje teraz 67 630 USD, co oznacza spadek o 2,8% od wczoraj i 1,93% w skali 7 dni.

Ether potaniał do poziomu 3555 USD. Od wczoraj stracił 3,5% wartości, zaś w ciągu tygodnia aż 5,5%.

Traci też solana. Za 1 SOL zapłacicie teraz 153 USD, czyli 7% mniej niż 7 dni temu i 3,5% mniej niż wczoraj.

Na rynku altcoinów doszło do większych spadków. Wartość zlikwidowanych pozycji wzrosła do około 170 milionów USD.

Ciesz się, że spada

Michaël van de Poppe, znany analityk i trader kryptowalut, uważa, że obecne spadki to dla inwestorów okazja zakupowa.

Powód? Po pierwsze, wskazał na sytuację makroekonomiczną. Europejski Bank Centralny (EBC) ogłosił obniżkę stóp procentowych. Uznaje to za zapowiedź tego, co zrobi za jakiś czas Rezerwa Federalna w USA.

Do tego dochodzi fakt, że SEC zatwierdziła ETF-y etheru. Te nie są jednak jeszcze notowane. Zmieni się to wraz z “klepnięciem” formularzy S-1. Gdy to się stanie, ether dostanie ogromną ilość paliwa do wzrostów.

Van de Poppe tłumaczy też, że obecna sytuacja rynkowa jest porównywalna do tej ze stycznia tego roku. Jak dziś wiemy, wtedy warto było przeczekać spadki.

Należy również dodać, że analityk większy potencjał do wzrostów widzi w przypadku altcoinów. Bitcoin jest niemal na najwyższym poziomie na wykresie w całej swojej historii.

Ether i większość altcoinów są poniżej swoich ATH z 2021 r. Wkrótce się to zmieni. I to za sprawą ETF-ów i tego, że inwestorzy uznają, że BTC jest “drogie”.

Van de Poppe ujawnił, że sam sporo zainwestował w ekosystem Ethereum. Nie tylko więc w ether, ale też tokeny oparte na technologii Ethereum. Inna sprawa, że to zmniejsza trochę jego wiarygodność. Jego analizy może zaburzać teraz myślenie życzeniowe.

Pomijając to ostatnie, trzeba jednak przyznać, że faktycznie możemy być blisko nowej fali hossy, a obecne spadki to tylko próba wyrwania coinów ze słabych rąk.

Bitcoin altcoiny prognozyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.