eBay przejmuje rynek NFT KnownOrigin | Wiadomości | CrypS.

eBay przejmuje rynek NFT KnownOrigin

Redakcja
eBay kupuje brytyjski rynek NFT

Amerykańska platforma handlu internetowego eBay przejęła brytyjską platformę NFT KnownOrigin. Nie ujawniono jednak szczegółów ani kwoty transakcji.


KnownOrigin napisał w serii tweetów:

Podczas spotkań zaimponowali nam swoją gotowością do nauki, przyjęcia i zanurzenia się w Web3. […] NFT szybko staje się przyszłością branży kreatywnej, a nasze innowacje techniczne w połączeniu z marką i społecznością eBay dadzą nam możliwość odegrania znaczącej i ciągłej roli w rozwoju tej przestrzeni.

Strony podpisały umowę w dniu 21 czerwca. Wiosną 2021 r. eBay umożliwił użytkownikom handel NFT. Wcześniej Jamie Iannone, szef firmy, powiedział, że serwis rozważa możliwość przyjmowania płatności w kryptowalutach.

W maju 2022 r. w ramach współpracy z OneOf serwis e-commerce uruchomił kolekcję niewymiennych tokenów.

Wczoraj firma Uniswap Labs ogłosiła zakup agregatora rynków niewymiennych tokenów Genie. Wcześniej, bazujący na Solanie rynek NFT Magic Eden pozyskał 130 milionów dolarów od Electric Capital i Greylock Partners.

eBay kupuje brytyjski rynek NFTreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.