DogWifCat może niebawem pojawić się na kolejnych giełdach. Czy okaże się kolejnym hitem memecoinów? | Wiadomości | CrypS.

DogWifCat może niebawem pojawić się na kolejnych giełdach. Czy okaże się kolejnym hitem memecoinów?

Reklama
DogWifCat

Popularny memecoin DogWifCat ($DWIFC), który niedawno trafił na zdecentralizowane giełdy (DEX-y), może wkrótce być notowany także na scentralizowanych platformach do handlu kryptowalutami (CEX). Krążące w sieci pogłoski sugerują, że ogłoszenie to może pojawić się w każdej chwili.


Kilka dni temu projekt DogWifCat osiągnął płynność na poziomie 4,8 miliona dolarów, co było jasnym sygnałem dla inwestorów o trwałości projektu. DogWifCat miałby podążać śladami takich coinów jak WIF, BONK, BOME czy SLERF – a co za tym idzie osiągnąć duży sukces.

Token DWIFC charakteryzuje się dużym wolumenem obrotu, osiągając jak dotąd szczyt na poziomie ponad 40 milionów dolarów dziennie. Dzięki zablokowanej płynności i zbliżającemu się pierwszemu notowaniu na giełdzie CEX, inwestorzy ostrzą sobie zęby na spore zyski.

W tym miejscu kupisz DogWifCat

Inwestorzy, którzy zakupili token najwcześniej, a następnie sprzedali blisko szczytu, zgarnęli zyski przekraczające 4000%. A należy pamiętać, że to w dalszym ciągu wczesny etap rozwoju projektu DogWifCat, z jeszcze większymi możliwościami zarobku w przyszłości.

Osoby HODLujące token w każdej chwili mogą zrealizować zysk, który będzie na tym etapie wynosił ponad 2500%. Ale według Erica Cryptomana przed inwestorami w DWIFC otwierają się jeszcze większe możliwości.

Wzrost ceny tokena tylko z aktualnego poziomu, do historycznego maksimum, przyniósłby inwestorom zwrot w wysokości 153%, ale istnieje potencjał, że cena $DWIFC eksploduje znacznie powyżej poziomu 0,033 USD, gdy pojawią się wiadomości o debiucie na giełdzie CEX.

Memecoiny, takie jak PUMP, przyciągają inwestorów z setkami milionów dolarów z Chin, a DWIFC również znajduje się w kręgu zainteresowań.

Token PUMP, który jest wybijany na BNB Smart Chain, właśnie zakończył swoją przedsprzedaż z łączną kwotą 280 milionów dolarów, z czego duża część pochodzi od chińskich inwestorów. Taka kwota robi wrażenie.

Na Weibo, chińskim odpowiedniku X/Twittera, pojawiają się informacje o rozpoczęciu zrzutów tokena do portfeli, ale proces idzie dość powoli.

Warto zauważyć, że w przypadku tokena DogWifCat, nie ma możliwości, aby zakupione tokeny nie trafiły do portfela nabywcy. Wystarczy podłączyć portfel kompatybilny z Solana, taki jak Phantom, do giełdy Jupiter lub Radium DEX, aby dokonać zakupu.

Tymczasem moneta z sieci Solany o nazwie PUNDU zgromadziła od inwestorów 37 milionów dolarów. Dominującą grupą nabywców tokena byli inwestorzy z Chin.

Według źródeł, DWIFC również przyciąga zainteresowanie z Chin, pomimo rzekomego zakazu handlu kryptowalutami w tym kraju. Chińscy inwestorzy kryptowalutowi korzystają z zagranicznych platform do składania zamówień lub w przypadku monet takich jak $DWIFC, które na razie nie są dostępne na scentralizowanych giełdach, poprzez dostęp do giełd DEX.

W tym miejscu kupisz DogWifCat

Wartość rynku memecoinów łącznie wyceniana jest na 58,2 miliarda dolarów i to właśnie blockchain Solana jest na nim liderem, a DogWifCat ma wszystkie cechy, aby zostać kolejnym liderem na rynku alternatywnych kryptowalut.

Łączna podaż DogWifCat wynosi 1 miliard tokenów. Aby mieć pewność, że handlujesz właściwą monetą, kupuj token DWIFC wyłącznie na giełdach Radium lub Jupiter.

DWIFC skorzysta na wzroście zainteresowania nowymi coinami takimi jak BOME i SLERF. Przed rzekomym debiutem na zdecentralizowanych giełdach token DWIFC można kupić na zdecentralizowanych platformach Jupiter lub Raydium, wymieniając SOL lub których z tokenów wybijanych na tym blockchainie.

Ponieważ traderzy starają się czerpać zyski z tokenów takich jak BOME i SLERF, w grę wchodzi także rychłe przerzucenie się na jeszcze nowsze monety, właśnie takie jak DWIFC.

Zwrot z inwestycji w DWIFC jest wyjątkowo wysoki, więc szybka decyzja o wejściu w projekt może się opłacić w bardzo krótkim czasie. Szukając możliwości, zarobkowych, inwestorzy nieustannie poszukują memecoinów z potencjałem. Do projektu DogWifCat zaczął napływać stały strumień kapitału o wartości około 10 tysięcy dolarów, co prawdopodobnie jest zapowiedzią większych zakupów i aktywności dużych graczy.

W tym miejscu kupisz DogWifCat

Chociaż DWIFC może być “tylko psem z kotem”, to rodzi spore szanse przy tym, podobnie jak wiele wcześniejszych memecoinów, by stać się również okazją do 100-krotnych zysków, której nie można przegapić.

Ogromny popyt na rynkach przedsprzedaży i napływ funduszy do tokenów memowych oznacza, że już popularny token DogWifCat jest na dobrej pozycji, by zgarnąć fundusze od traderów polujących na oszałamiający zwrot z inwestycji.

Memecoiny od Solany mają przed sobą długą drogę. DogWifCat z pewnością ma cechy, które wywołują “efekt WOW”, aby być czołowym graczem w tej kategorii – i zapewnić zmieniającą życie wypłatę dla doświadczonych kryptowalutowych inwestorów.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

DogWifCatreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.