Crypto.com oferuje darmową konwersję pomiędzy stablecoinami | Wiadomości | CrypS.

Crypto.com oferuje darmową konwersję pomiędzy stablecoinami

Michał Misiura
problemy techniczne giełdy kryptowalut crypto.com

Giełda kryptowalut Crypto.com ogłosiła, że od teraz jej użytkownicy mogą dokonywać konwersji pomiędzy stablecoinami USDC, BUSD, GUSD i TUSD bez żadnych dodatkowych opłat. 

Nowa funkcja jest dostępna dla osób korzystających z webowej wersji platformy, jednak giełda zapowiada, że wkrótce znajdzie się ona także w jej aplikacji mobilnej. Użytkownicy mogą błyskawicznie i bez żadnych kosztów wymieniać między sobą stablecoiny USD Coin (USDC), Gemini dollar (GUSD), TrueUSD (TUSD) oraz Binance USD (BUSD). W ofercie bezprowizyjnej konwersji nie ma obecnie najpopularniejszego stabilnego tokena, czyli Tethera (USDT).

Crypt.com to hongkońska giełda kryptowalut, założona w 2016 roku. Poza wymianą cyfrowych aktywów obsługuje szereg stablecoinów oraz ponad 25 tradycyjnych walut, w tym polskiego złotego. W jej ofercie znajduje się także karta płatnicza MCO Visa i inne usługi, takie jak staking, lending czy DeFi wallet. Więcej na temat Crypto.com przeczytasz w naszej recenzji, a jeżeli jesteś już jej użytkownikiem, wystaw jej swoją ocenę.

problemy techniczne giełdy kryptowalut crypto.com
reklama
reklama