Crypto.com nawiązuje partnerstwo z Samsungiem | Wiadomości | CrypS.

Crypto.com nawiązuje partnerstwo z Samsungiem

Dawid Kucharczyk
samsung blockchain

Platforma Crypto.com nawiązała współpracę z gigantem technologicznym Samsung. Wspólnie wprowadzą zaktualizowaną aplikacje giełdy do urządzeń Samsung Galaxy Z Fold, w tym niedawno wprowadzonego Z Fold4.


W czwartkowym oświadczeniu, Crypto.com ogłosiła nową aktualizację swojej aplikacji, wersję 3.158.1. Zawiera ona “ulepszone doświadczenie handlowe i analityczne” specjalnie dla urządzeń Galaxy Z Fold.

Nowe funkcje pozwolą użytkownikom porównać szereg tokenów jednocześnie i bardziej efektywnie niż na jakimkolwiek innym urządzeniu mobilnym. Crypto.com jest pierwszą platformą aktywów cyfrowych, która zaoferowała aplikację dostosowaną do urządzeń Galaxy Z Fold.

Partnerstwo zostało utworzone ze względu na wspólną wizję obu firm, aby dostarczyć bardziej angażujące doświadczenie mobilne swoim klientom. Aktualizacja i urządzenia Galaxy Z Fold zapewnią użytkownikom “wzmocnione doświadczenie Crypto.com App, poprzez oferowanie większej ilości narzędzi i zasobów na jednym ekranie.”

Eric Anziani, prezes i dyrektor operacyjny Crypto.com, wyraził swoje podekscytowanie sojuszem mówiąc:

Ta współpraca z Samsungiem pozwoli użytkownikom doświadczyć naszej aplikacji jak nigdy dotąd. Razem, Samsung i Crypto.com zoptymalizowali aplikację Crypto.com App pod kątem doświadczeń na dużym ekranie, wykorzystując czynnik składanej formy, aby przynieść bardziej produktywny sposób korzystania z aplikacji do handlu i analizy kryptowalut.

Kryptowalutowe przedsięwzięcia firmy Samsung

Samsung jest dość aktywnym graczem na rynku kryptowalut i blockchain. Międzynarodowy konglomerat badał możliwości w rodzącej się branży przez ostatnie kilka lat.

W 2021 roku firma wydała smartfon oparty na blockchainie Galaxy A, który zawierał wbudowany portfel sprzętowy do bezpiecznego przechowywania kryptowalut.

W zeszłym miesiącu Samsung nawiązał współpracę z Nifty Gateway, aby wprowadzić na rynek pierwszy na świecie Smart TV kompatybilny z niewymiennymi tokenami.

W styczniu spółka zależna ramienia inwestycyjnego firmy, Samsung Asset Management Hong Kong (SAMHK), ujawniła plany zaoferowania swojego funduszu Bitcoin Future ETF inwestorom detalicznym i instytucjonalnym w Hongkongu.

samsung blockchainreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.