Cristiano Ronaldo wydaje kolekcję NFT na Binance

Cristiano Ronaldo wydaje kolekcję NFT na Binance

Anna Sutowicz
Cristiano Ronaldo NFT

Cristiano Ronaldo wydaje kolekcję niewymiennych tokenów (NFT) na Binance. Będzie zawierać kultowe momenty z życia słynnego piłkarza.


Już w ten piątek portugalska gwiazda futbolu, Cristiano Ronaldo zamierza wydać swoją pierwszą kolekcję niewymiennych tokenów. Seria CR7 NFT będzie dostępna wyłącznie na Binance NFT i będzie oparta na kultowych momentach z życia piłkarza.

Ronaldo wydaje NFT

Celem kolekcji jest wprowadzenie fanów piłkarza do Web3 poprzez świat niewymiennych tokenów. Takie informacje we wtorek ogłosiła giełda Binance. He Yi, współzałożyciel Binance i dyrektor ds. kolekcji Cristiano Ronaldo NFT powiedział, że ma to pomóc większej liczbie osób zrozumieć, czym jest blockchain:

Ronaldo niewątpliwie na nowo zdefiniował futbol, ​​jaki znamy, a jego spuścizna — trofea i nagrody, oszałamiające gole, rekordy osobiste i drużynowe — dotyka każdego aspektu tego sportu. Teraz pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki skupia się na arenie NFT.

Premiera ma miejsce blisko 5 miesięcy po tym, jak słynny piłkarz podpisał wieloletnią umowę partnerską z Binance:

Od naszego pierwszego ogłoszenia o przełomowym, wieloletnim partnerstwie pomiędzy Binance i CR7, ściśle współpracowaliśmy z Ronaldo, aby stworzyć pierwsze w swoim rodzaju doświadczenie, które na zawsze zmieni grę NFT. 

Co to NFT?

Technologia rozwija się w każdej dziedzinie. Tym razem przedarła się do branży sztuki. Non-fungible token (NFTto kryptograficzny token. Jego główną cechą jest indywidualna wartość każdej sztuki. Token NFT jest unikalny w stosunku do pozostałych tokenów w danym łańcuchu. Ze względu na to, że NFT nie są wymienne jak sama nazwa wskazuje, to nie zdołamy zamienić ich na tradycyjne waluty fiat w taki sposób, w jaki możemy to zrobić na przykład w przypadku ETH lub BTC.

Cristiano Ronaldo NFTreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.