ChatGPT ujawnia, kiedy za XRP zapłacimy 1 dolara. Wydaje także opinię o tokenie BTCBSC | Wiadomości | CrypS.

ChatGPT ujawnia, kiedy za XRP zapłacimy 1 dolara. Wydaje także opinię o tokenie BTCBSC

Autor: Partnerzy
BTCBSC

Token XRP to kryptowaluta, o której w tym roku jest wyjątkowo głośno. Wszystko z powodu lipcowego wyroku amerykańskiego sądu, który uznał, że tokeny XRP wydawane przez firmę Ripple Labs nie mogą być uważane za papiery wartościowe. O właśnie takie traktowanie XRP zabiegała SEC (amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd).

Szczególnie ostrą politykę traktowania kryptowalut właśnie jako papierów wartościowych prowadzi Gary Gensler, przewodniczący SEC. Dziwi to, tym bardziej że pracując jako wykładowca akademicki, słynął z przyjaznego podejścia do walut cyfrowych. 

Spis treści:


Konflikt SEC i Ripple Labs wpływa na cenę tokena XRP

Zdaniem przewodniczącego jedna waluta cyfrowa obecna na rynku jest już wystarczająca i są nią waluty fiducjarne, które obecnie także są cyfrowe. SEC znany jest w ostatnich miesiącach z zadawania znaczących ciosów rynkowy kryptowalut. Pozew przeciwko Ripple Labs to nie jedyny, który został złożony przeciwko podmiotom działającym w tej branży. Głównym zarzutem SEC wysuwanym wobec świata krypto jest obracanie papierami wartościowymi bez licencji oraz omijanie amerykańskich regulacji.

Kurs XRP
Kurs XRP. Źródło: Coinmarktcap

Wyrok sądu, korzystny dla firmy Ripple Labs wzmocnił pozycję tokenów XRP na rynku. Do momentu wydania wyroku inwestorzy z niepewnością podchodzili do kolejnych zakupów, zupełnie zapominając o tym, że token XRP znajdował się kiedyś na podium kryptowalut z największą kapitalizacją. W związku z tym, że o tokenie XRP ponownie zrobiło się głośno, eksperci postanowili sprawdzić prognozę ceny dla tej kryptowaluty przy pomocy ChatGPT. Przy okazji sprawdzono także potencjał nowej kryptowaluty wzorowanej na Bitcoinie: Bitcoin BSC.

Kup Bitcoin BSC

Kiedy XRP osiągnie cenę 1 dolara?

Niepewność, która narosła wokół XRP niekorzystnie wpłynęła na cenę tego tokena. Chociaż pozytywny wyrok amerykańskiego sądu spowodował krótkotrwałe odbicie ceny, mimo to od połowy lipca 2023 r. cena tokena regularnie spada. Wszystkie niezbędne dane do potencjalnej analizy ceny XRP zdecydowano się wprowadzić do ChatGPT i poczekać na analizę sztucznej inteligencji. Tym, co najbardziej interesuje analityków jest moment, w którym XRP ponownie przekroczy granicę 1 dolara, czyli praktycznie podwoi swoją cenę z połowy września 2023 r.

Czy ChatGPT jest w stanie przewidzieć przyszłość? Okazuje się, że sztuczna inteligencja z optymizmem podchodzi do wzrostu ceny tej kryptowaluty i wprowadza wśród inwestorów atmosferę ostrożnego optymizmu. Przypominamy, że za XRP płacono 1 dolara z końcem 2021 roku. Od tego czasu jego cena oscyluje wokół 0,50 dolara, ze sporadycznymi wzrostami cen.

Wedle obliczeń sztucznej inteligencji, token XRP może osiągnąć cenę 1 dolara jeszcze w pierwszej połowie 2024 roku. Jak to możliwe? Narzędzie OpenAI optymistycznie zakłada, że jeśli wszelkie niepewności prawne (SEC odwołał się od decyzji sądu) zostaną wyjaśnione na korzyść Ripple Labs, nastroje na rynku zmienią się na bycze, a co za tym idzie, cena XRP wzrośnie.

Bitcoin BSC – alternatywa dla inwestorów szukających pasywnego dochodu

ChatGPT pozytywnie ocenia dalszy wzrost jednej z najnowszych kryptowalut na rynku – Bitcoin BSC, której przedsprzedaż rozpoczęła się na początku września. Ta kryptowaluta wyprzedaje się w ekspresowym tempie i w kilka dni osiągnęła połowę planowanego soft capu zyskując ponad 2 mln z zaplanowanych na ten cel 3,96 mln dolarów.

Bitcoin BSC pomimo nazwy sugerującej powiązania z najpopularniejszą kryptowalutą świata, jest odrębnym projektem, stworzonym przez osoby spoza kręgu oryginalnego Bitcoina. Moneta posiada jednak tokenomikę, która jest zbliżona do Bitcoina, między innymi podaż wynoszącą 21 milionów tokenów oraz harmonogram odblokowywania kolejnych jednostek sięgający okresu 120 lat.

Bitcoin BSC

Trwająca obecnie przedsprzedaż Bitcoin BSC składa się z dwóch etapów. Obecnie trwa pierwszy z nich, do którego przeznaczono pulę 4 mln tokenów. W drugim etapie przedsprzedaży do kupienia będzie 2,125 mln monet.

Niezależnie od tego, w którym etapie przedsprzedaży wezmą udział inwestorzy, cena BTCBSC pozostaje niezmienna i wynosi 0,99 dolara. Wszystko po to, aby dać wszystkim chętnym równe szanse na zakup monet w tej samej cenie oraz przyciągnąć tych inwestorów, którzy przegapili moment, kiedy za podobną cenę można było zakupić Bitcoina w 2011 roku.

Kup Bitcoin BSC

Popularyzacja Bitcoin BSC oraz energooszczędny model zarabiania

Twórcy projektu Bitcoin BSC inwestują we współpracę z influencerami, których zadaniem jest popularyzacja wiedzy o nowym projekcie. Jednym z nich jest popularny analityk świata kryptowalut, YouTuber Jacob Bury, który sporządził szczegółową analizę tokena BTCBSC i optymistycznie ocenił jego potencjał wzrostu. 

Mocną stroną Bitcoin BSC jest wprowadzenie Stake-to-Earn, czyli opcji zarabiania na stakingu zakupionej kryptowaluty. Staking to przechowywanie posiadanych tokenów w portfelu i zarabianie poprzez pasywny dochód, na przykład dzięki nagrodom oferowanym w ramach projektu.

Bitcoin BSC jest zbudowany na BNB Smart Chain i projekt, podobnie jak pierwotnie Bitcoin wypuszcza nowe tokeny BTC co 10 minut. Wszystko oparte jest na inteligentnym kontrakcie stworzonym w środowisku Ethereum. W ramach stakingu projekt wypłaca tokeny BTCBSC wszystkim stakującym inwestorom zgodnie z harmonogramem bloków. Im więcej tokenów inwestorzy przeznaczą na staking, tym proporcjonalnie wyższe nagrody otrzymają.

W przeciwieństwie do zużywającego morze energii i pracochłonnego mechanizmu konsensusu Proof-of-Work, który jest stosowany przez Bitcoin, uczestnicy projektu Bitcoin BSC nie muszą posiadać specjalistycznej wiedzy technicznej, sprzętu ani zużywać energii na wydobycie monet, Zamiast tego inwestorzy podłączają swój portfel kryptowalutowy do projektu, wykupują wybraną liczbę tokenów i przechowują je zdobywając w międzyczasie nagrody.

Kup Bitcoin BSC

BTCBSC z potencjałem wzrostu w 2024 roku. Mocne strony nowego projektu kryptowalutowego

Chociaż tokeny XRP i BTCBSC są zupełnie różne, mają potencjał na wzrost na początku przyszłego roku. O ile w przypadku XRP wiele zależy od rozwiązania sytuacji prawnych, o tyle dla BTCBSC liczy się przede wszystkim popularyzacja projektu i osiągnięcie pierwszych kamieni milowych, w postaci sukcesu dwóch etapów przedsprzedaży. Plusem Bitcoin BSC jest łatwa dostępność tokenów, które można kupić za pomocą popularnych portfeli kryptowalutowych.

Kolejną mocną stroną Bitcoin BSC jest model zarabiania przez staking. Na nagrody dedykowane inwestorom przechowującym zakupione tokeny przeznaczono aż 69% całkowitej podaży tokena BTCBSC. Inspirując się tym, co najlepsze w Bitcoinie i dodając do tego nowoczesne, ekologiczne i przystępne rozwiązania dla inwestorów, projekt może zachęcić do stakingu większość kupujących, a tym samym zwiększyć niedobór tokena na rynku.

Bitcoin BSC

Twórcy projektu Bitcoin BSC wydają się nie mieć nic do ukrycia, o czym świadczy pomyślnie zakończony audyt inteligentnych kontraktów wykorzystywanych w projekcie, przeprowadzony przez firmę Coinsult. Co więcej, ostatnie 2% podaży BTCBSC zostało zarezerwowane na zachowanie płynności na giełdach po zakończeniu przedsprzedaży. 

Biorąc pod uwagę powyższe kwestie, przedsprzedaż Bitcoin BSC najprawdopodobniej zakończy się przed czasem, a zwiększenie zainteresowanie projektem wpłynie pozytywnie na wzrost ceny tokenów po debiucie na giełdzie. Niska cena 0,99 dolara za token BTCBSC zachęca do zakupów inwestorów, którzy chcą zdywersyfikować posiadane aktywa.


BTCBSCreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.