CEO rynku NFT Blur ujawnił swoją tożsamość | Wiadomości | CrypS.

CEO rynku NFT Blur ujawnił swoją tożsamość

Redaktor: Michał Misiura
blur

Szef platformy Blur, znany w społeczności jako Pacman, ujawnił swoją tożsamość. Wszystko ze względu na wzrost zainteresowania jego rynkiem NFT.


W wątku na Twitterze założyciela Blur możemy przeczytać:

Kiedy stworzyliśmy Blur, lubiłem używać pseudonimu. Teraz, gdy społeczność Blur rozrosła się wykładniczo, nie mam już możliwości odbierania tak wielu rozmów 1:1 jak kiedyś. Nadszedł czas, by publicznie ujawnić moją tożsamość.

Według wpisów, Pacman studiował na MIT i założył projekt Namebase, który później sprzedał.

W tej chwili Pacman jest synonimem mojej własnej tożsamości i jest to dużo łatwiejsze do wymówienia imię niż moje prawdziwe. Nadal będę nazywał się Pacmanem.

CoinDesk powiązał Pacmana z profilami na LinkedIn i Crunchbase. Według znalezionych informacji, Tieshun Roquerre faktycznie porzucił MIT, otrzymał grant na stworzenie Namebase i sprzedał projekt w 2021 roku.

ceo blur

Blur vs OpenSea

14 lutego na rynku odbył się airdrop BLUR. Podczas rozdawania nagród, platforma pokonała wieloletniego lidera segmentu, OpenSea, pod względem tygodniowego wolumenu obrotu.

Pacman namawiał później twórców NFT do ignorowania konkurencyjnej platformy z powodu jej polityki pobierania opłat licencyjnych. OpenSea tymczasowo zrezygnował więc z prowizji i zezwolił na notowanie aktywów na platformach innych firm.

blurreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.