Cardano wyprzedza bitcoina jako globalna marka | Wiadomości | CrypS.

Cardano wyprzedza bitcoina jako globalna marka

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
cardano (1)

Cardano zajęło 26 miejsce wśród 600 globalnych marek w rankingu MBLM Emotional Affection. Bitcoin uplasował się na 30. miejscu, a Uniswap i Solana odpowiednio na 261 i 265.


Aby skompilować listę, eksperci wykorzystali sztuczną inteligencję z eksploracją danych na podstawie 1,4 miliarda słów. Obejmowała ona marki z 19 branż.

W pierwszej dziesiątce znalazły się Disney, Tesla, Apple, Sony, YouTube, Mercedes, Trader Joe’s, Netflix, Android i Sega.

Kryptowaluty zajęły ósme miejsce w łącznej liczbie punktów. Wyżej są media i rozrywka, technologia i telekomunikacja, sieci handlowe, samochody, gry, dobra konsumpcyjne i odzież.

ranking marek

Co z hard forkiem Vasil?

Kilka dni temu, założyciel Cardano Charles Hoskinson obiecał, że do aktywacji aktualizacji Vasil dojdzie “gdzieś we wrześniu”.

Początkowo hard fork był planowany na koniec czerwca 2022 roku. Później jednak data została przesunięta na kolejny miesiąc.

W lipcu deweloperzy Cardano aktywowali aktualizację w sieci testowej.

 

cardano (1)reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.