BitMEX w 100% zweryfikował swoją bazę użytkowników i wolumen | Wiadomości | CrypS.

BitMEX w 100% zweryfikował swoją bazę użytkowników i wolumen

Redakcja
bitmex logo

Jedna z największych kryptowalutowych giełd instrumentów pochodnych – BitMEX, zakończyła trwający miesiąc proces weryfikacji całej swojej bazy użytkowników.

Wolumen BitMEX jest w pełni zweryfikowany

W najnowszym poście, BitMEX ogłosił zakończenie programu “User Verification Program”. Realizacja projektu jest próbą stworzenia platformy z w pełni zweryfikowaną, aktywną bazą użytkowników. Cały proces rozpoczął się 4 grudnia 2020 roku. BitMEX przestał obsługiwać niezweryfikowanych użytkowników. Teraz giełda ogłosiła, że 100 % jej wolumenu jest w pełni zweryfikowane. W trakcie ostatniego miesiąca przez platformę przepłynęło 100 miliardów dolarów.

BitMEX uważa swoje najnowsze osiągnięcie za duży krok w kierunku poprawy usług dla użytkowników detalicznych i instytucjonalnych, w tym bezpiecznego przetwarzania transakcji, bez ryzyka utraty poufności.

“Zakończenie naszego Programu Weryfikacji Użytkowników jest kamieniem milowym w drodze firmy BitMEX od momentu rozpoczęcia działalności do stworzenia wysokowydajnej platformy o najwyższej płynności.

Stawia nas to w korzystnej pozycji, aby wykorzystać gwałtowny wzrost liczby użytkowników – zarówno detalicznych, jak i instytucjonalnych – którzy poszukują platformy, na której można pewnie handlować instrumentami pochodnymi wykorzystującymi kryptografię bez utraty bezpieczeństwa, płynności czy wydajności. To dobry początek dla BitMEX w 2021 roku”.

– powiedział Alexander Höptner, CEO 100x Group.

Po wdrożeniu nowej praktyki, użytkownicy, którzy chcieliby złożyć depozyt lub dokonać pierwszej transakcji, muszą przejść przez weryfikację KYC.

Ostatnie wiadomości dot. giełdy BitMEX

Niecały miesiąc temu BitMEX wydał inną inicjatywę. Jej celem była poprawa jakości usług dla użytkowników, którzy chcieliby zdeponować lub wycofać swoje cyfrowe aktywa. Giełda instrumentów pochodnych zakończyła istotną aktualizację systemu depozytowego, która usprawniła dokonywanie transakcji. Projekt umożliwił BitMEX śledzenie wpłat i wypłat BTC użytkowników, przy użyciu Bitcoin Core. W ten sposób wszystkie zrealizowane depozyty są rejestrowane w ciągu minuty od potwierdzenia bloku.

Kilka miesięcy temu BitMEX poniósł straty w wyniku kontrowersji z CFTC. W październiku 2020 r. amerykańska Komisja Handlu Towarami i Kontraktami Terminowymi (Commodity and Futures Trading Commission) oskarżyła właścicielów platformy o nielegalną działalność i naruszenie zasad przeciwdziałania praniu pieniędzy.

bitmex logoreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.