Bitget ogłasza nowy program cashback dla wpłat BLIK w Polsce | Wiadomości | CrypS.

Bitget ogłasza nowy program cashback dla wpłat BLIK w Polsce

Autor: Partnerzy
Bitget BLIK

Wiodąca giełda kryptowalut i firma Web3 – Bitget – ogłasza nowy program cashback, który jest dedykowany użytkownikom systemu BLIK jako metody płatności.


Ta inicjatywa jeszcze bardziej potwierdza zaangażowanie tej platformy w świadczenie przyjaznych i przystępnych dla użytkownika usług dla entuzjastów kryptowalut z Polski.

Oferta cashback z zerowymi opłatami

Od teraz do dnia 9 sierpnia użytkownicy giełdy Bitget dokonujący pierwszej wpłaty w polskich złotych (PLN) przy użyciu BLIK-a mogą skorzystać z wielu udogodnień, takich jak:

  • Zero opłat transakcyjnych: Kupuj kryptowaluty w sposób sprawny i oszczędny.
  • Nawet 25% cashbacku w USDT: Otrzymaj atrakcyjny bonus przy pierwszej wpłacie za pośrednictwem BLIK-a, który zostanie przekazany na Twoje konto w USDT.
  • Bonus pozycji kontraktów futures o wartości 100 USDT: Odblokuj ten wyjątkowy kupon — który zapewnia dodatkową wartość w trakcie poznawania rynku instrumentów pochodnych — podczas pierwszej transakcji na rynku kontraktów futures.

Łączna pula nagród w wysokości 100 000 USDT zostanie rozdysponowana między kwalifikujące się konta użytkowników na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”, 15 dni po zakończeniu promocji.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy przejść do aplikacji lub witryny Bitget, a następnie wybrać PLN jako preferowaną walutę oraz BLIK jako metodę płatności i zrealizować transakcję. To usprawnienie sprawia, że w kryptowaluty mogą inwestować zarówno doświadczeni traderzy, jak i nowicjusze.

Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

Kupuj kryptowaluty na Bitget przez BLIK-a

Dzięki ogłoszonej 4 lipca współpracy z Alchemy Pay Bitget obsługuje teraz BLIK jako bezpieczną i wygodną metodę płatności dla użytkowników z Polski.

Bitget dzięki dużej popularności i rozpoznawalności systemu BLIK pozwala użytkownikom na błyskawiczny zakup kryptowalut przy użyciu ich dotychczasowych aplikacji bankowości mobilnej, co zapobiega zbędnym opóźnieniom i komplikacjom.

Współpraca z systemem BLIK świadczy o naszym zaangażowaniu w stałe wprowadzanie nowatorskich udoskonaleń i zapewnianie rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych użytkowników z całego świata. Popularność BLIK-a i możliwość dokonywania natychmiastowych zakupów doskonale wpisują się w naszą misję ułatwiania polskim użytkownikom korzystania z kryptowalut w przyjazny i przystępny sposób

– komentuje Gracy Chen, CEO Bitget.

Bezpieczeństwo i zaufanie użytkowników to priorytety

Bitget niezmiennie koncentruje się nie tylko na przyjaznych dla użytkownika funkcjach, ale również na bezpieczeństwie i zaufaniu użytkowników.

Regularne niezależne audyty proof-of-reserves potwierdzają transparentność, a najnowszy raport z czerwca informuje o solidnym współczynniku rezerw na poziomie 163%. Ponadto Bitget utrzymuje pokaźny fundusz ochronny o wartości 429 milionów dolarów (stan na czerwiec), który stanowi dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla użytkowników.

Co więcej, giełda Bitget poinformowała o pomyślnym dokonaniu rejestracji jako dostawca usług wirtualnych aktywów (Virtual Asset Service Provider, VASP) w Polsce w maju 2023 r., co obniża barierę wejścia i zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Więcej o Bitget

Założona w 2018 r. platforma Bitget jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalutową i firmą Web3. Obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Pomaga traderom w inteligentniejszym handlu dzięki pionierskiej funkcji copy tradingu i innym rozwiązaniom handlowym.

Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to światowej klasy portfel krypto multi-chain, który oferuje szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych.

Bitget inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, w tym legendarnym argentyńskim piłkarzem Lionelem Messim i oficjalnym organizatorem wydarzeń eSportowych PGL.

Bitget BLIKreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.