Bitcoin za moment powróci w okolice ATH. Michaël van de Poppe wskazuje, jakie projekty obecnie obserwuje | Wiadomości | CrypS.

Bitcoin za moment powróci w okolice ATH. Michaël van de Poppe wskazuje, jakie projekty obecnie obserwuje

Van de Poppe

Jeden z najbardziej wpływowych analityków kryptowalut opublikował dziś nowe nagranie video, na którym dzieli się swoją aktualną strategią inwestycyjną oraz obserwacjami. Zdaniem Holendra kurs bitcoina jest bliski powrotu w okolice swojego dotychczasowego ATH. Co natomiast z altcoinami?


  • Michaël van de Poppe jest przekonany, że projekty z sektora DeFi niebawem znów wejdą w etap silnej hossy,
  • To natomiast może się przełożyć na wzrosty etheru, bowiem najwięcej tego typu platform działa w oparciu o blockchain tej kryptowaluty,
  • Jeśli chodzi o projekty, które zdaniem analityka warto obserwować w najbliższym czasie, są to Compound Finance (COMP), Rocket Pool (RPL ) i ether.fi (ETHFI).

Topowy analityk krypto ma dobre wieści dla inwestorów

Michaël van de Poppe w opublikowanym dziś nagraniu video wszedł na kilka bardzo gorących tematów, jeśli chodzi o rynki kryptowalut.

Przede wszystkim przedstawił opinię, że na dniach możemy zobaczyć powrót ceny bitcoina do jego historycznych maksimów z połowy marca tego roku, czyli 73,7 tys. dolarów za sztukę.

Analityk twierdzi, że po ponownym przebiciu poziomu 62 tys. dolarów przez BTC, kryptowaluta jest gotowa na nowy rajd na północ. Jak wiadomo, głównym katalizatorem ostatnich wzrostów na wykresie cenowym były kwestie ekonomiczne, o których mówił Jerome Powell w piątek podczas swojego wystąpienia w Jackson Hole.

Co natomiast z drugim największym cyfrowym aktywem, czyli etherem? Z nagrania dowiadujemy się, że niedźwiedzi sentyment, który sprowadził cenę ETH w stosunku do BTC do nowych minimów, dobiegł końca.

Jak stwierdził de Poppe, wiele danych wskazuje na to, że sezon na altcoiny zbliża się wielkimi krokami.

Inną kwestią, o której mówił bohater tego artykułu, jest sektor zdecentralizowanych finansów (DeF). Założyciel MNCapital wyraźnie zaznaczył, że tam niebawem zrobi się naprawdę gorąco.

Ale z jakiego powodu? Chodzi bowiem o to, że do tego typu protokołów oraz wynikających z nich rozwiązań ucieka się coraz więcej podmiotów, które już na tyle rozczarowane ułomnościami tradycyjnych instytucji finansowych, że szukają alternatyw.

Michaël van de Poppe przytoczył wspomnienie dot. silnych wzrostów projektów DeFi w marcu 2023 roku, gdy doszło do kryzysu bankowego w USA, podczas którego upadły takie instytucje, jak Signature Bank czy Silicon Valley Bank.

Na co stawia de Poppe?

Analityk wskazał, czym się kieruje obserwując niektóre projekty DeFi. Chodzi bowiem o stosunek całkowitej wartości zablokowanej (TVL) w protokole w porównaniu do kapitalizacji jej kryptowaluty. Chociaż nie zawsze jest to decydujący czynnik, bowiem wspomniał chociażby o projekcie o Ondo (ONDO). Jego zdaniem token ten jest aktualnie już przewartościowany.

Jeśli to wiesz, możesz przyjrzeć się innym projektom w ekosystemie Ethereum, które mogą być interesujące, ponieważ inwestorzy szukają przypadków, w których coś jest niedowartościowane, gdzie istnieje model generowania przychodów i gdzie istnieje jakiś łatwy sposób na uzyskanie zwrotu

– powiedział.

Michaël van de Poppe wskazał natomiast na Compound Finance (COMP), gdzie kapitalizacja rynkowa wynosi 400 milionów dolarów, a TVL natomiast już 2 miliardy dolarów.

Wspomniał także o Rocket Pool (RPL) oraz ether.fi (ETHFI).

Van de Poppe

Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->

reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.