Bitcoin Minetrix zebrał już 500 000 USD w przedsprzedaży | Wiadomości | CrypS.

Bitcoin Minetrix zebrał już 500 000 USD w przedsprzedaży

Autor: Partnerzy
btc

Bitcoin Minetrix to rewolucyjny projekt wydobywania bitcoinów w chmurze, którego przedsprzedaż rozpoczęła się pod koniec września 2023 r. Niedawno osiągnięto ważny kamień milowy procesu presale zbierając od zainteresowanych inwestorów kwotę 500 000 dolarów.

Nic nie wskazuje na to, aby projekt spoczął na laurach. Cała koncepcja zakłada tokenizowane i przejrzyste wydobywanie bitcoinów w chmurze, dostępne dla każdego użytkownika, co jest potencjalnie zyskownym modelem biznesowym, który może zyskać uwagę jeszcze większej grupy chętnych.

Bitcoin Minetrix rozpoczyna Minedrop na 30 tys. USD

Właśnie rozpoczęty Minedrop z pulą 30 000 dolarów ma pomóc w przyciągnięciu jeszcze większej liczby kupujących. Można wziąć w nim udział aż na sześć sposobów i zyskać szansę na zdobycie jednej z 10 nagród.

Minetrix

O projekcie Bitcoin Minetrix jest głośno także w mediach społecznościowych i na YouTube. Influencerzy i eksperci w dziedzinie świata kryptowalut doceniają sposób, w jaki Bitcoin Minetrix otwiera kopanie BTC dla zwykłych użytkowników, którzy normalnie nie mieliby szans w prowadzeniu wojny wydobywczej z wielkimi przedsiębiorstwami.

Bitcoin Minetrix opracował nowy sposób na redystrybucję zysków z wydobycia od podmiotów korporacyjnych do inwestorów detalicznych. Pozwala na to mechanizm „Stake-to-Mine”, w ramach którego inwestorzy mogą deponować zakupione tokeny $BTCMTX w inteligentnej umowie i rozpoczynać staking, dzięki któremu uzyskają kredyty wydobywcze do kopania Bitcoinów w chmurze.

Po prostu deponując swoje tokeny $BTCMTX w inteligentnej umowie puli stakingowej, inwestorzy zdobywają kredyty, które można następnie wykorzystać do wydobywania Bitcoinów w chmurze.

Kup Bitcoin Minetrix

Bitcoin Minetrix walczy z oszustami

Na rynku już teraz nie brakuje firm wydobywczych, które oferują kopanie bitcoinów w chmurze, jednak w tak szerokim, nieregulowanym gronie nie brakuje oszustów, którzy pobierają gigantyczne prowizje od użytkowników lub w ostateczności nie przesyłają im zarobionych tokenów.

Bitcoin Minetrix oferuje przejrzysty proces, w ramach którego użytkownicy nie muszą dołączać do żadnej grupy wydobywczej, ani wpłacać zadatku, aby zarejestrować się w usłudze. Siedziba projektu znajduje się w gruzińskim Tbilisi, dlatego użytkownicy nie muszą obawiać się zakazów dla górników wynikających z krajowych regulacji (takie zakazy występują np. w Chinach).

Zakup tokenów przedsprzedaży z opcją zysku 1091%

Po trwającej właśnie fazie przedsprzedaży rozpoczynają się pozostałe trzy fazy, obejmujące rozwój, uruchomienie i ekspansję w drodze do celu, jakim jest uruchomienie platformy wydobywczej w chmurze. Rozpoczęły się już rozmowy z dostawcami usług w chmurze i prace nad pulpitem nawigacyjnym Stake-to-Mine dla aplikacji i komputerów stacjonarnych.

Tokeny $BTCMTX można przeznaczyć do stakingu i zapewnić sobie pasywne strumienie dochodu na dwa sposoby. Aktualny przewidywany zwroty APY wynosi 1091%, a dodatkowo za wyprodukowanie każdego nowego bloku można liczyć na nagrodę w wysokości 158,5 $BTCMTX.

Do tej pory do stakingu przeznaczono nieco ponad 38 mln tokenów. Tak wysoka stopa zysków, liczona w tysiącach, może wyglądać podejrzanie dla bardziej ostrożnych inwestorów. Z drugiej strony w miarę postępu przedsprzedaży i stakowania większej liczby tokenów, szacowane APY będzie spadać. Cały proces można śledzić na stronie projektu.

Podsumowując – rentowność projektu Bitcoin Minetrix jest dynamiczna i będzie miała tendencję spadkową w miarę dodawania do puli większej liczby graczy, ale mimo to roczna stopa zwrotu wynosząca ponad 1000% to astronomiczny zwrot, który częściowo wyjaśnia tak duże zainteresowanie przedsprzedażą.

Kup Bitcoin Minetrix

Po zakończeniu przedsprzedaży planowane jest uruchomienie systemu wydobywania bitcoinów w chmurze. Wtedy to inwestorzy, którzy będą chcieli dołączyć do projektu zakończą pasywne zarabianie na stakingu.

Zgodnie z procesem Stake-to-Mine, zarządzanym automatycznie przez smart kontrakty w blockchainie Ethereum, inwestorzy będą mogli podjąć decyzję o tym, ile zakupionych tokenów $BTCMTX zechcą przeznaczyć do wydobycia bitcoinów. Wybrana ilość tokenów $BTCMTX zostanie przeznaczona na pozyskanie kredytów wydobywczych.

Samodzielne wydobywanie Bitcoina wymaga znacznych nakładów pieniężnych, co sprawia, że ​​system, w którym możliwe jest przerywane, w pełni zdecentralizowane podejście, jest szczególnie atrakcyjny dla pojedynczych górników.

Kluczowym czynnikiem określającym rentowność wydobycia jest koszt energii elektrycznej potrzebnej do zasilania platform SIC, działających przez całą dobę. W związku z tym działalność wydobywcza coraz bardziej koncentruje się w regionach, które mogą zaoferować niskie koszty energii, wykorzystując w tym celu ekologiczne i odnawialne źródła energii.

Bitcoin Minetrix upraszcza trudne procesy i eliminuje nakłady finansowe

Coraz częściej na pierwszy plan pod względem wydobywania bitcoinów wysuwają się Stany Zjednoczone, gdzie w niektórych stanach wytwarzanie energii elektrycznej jest tańsze od średniej z innych krajów i może sprawić, że wydobycie stanie się jeszcze bardziej opłacalne.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na podejmowanie decyzji o rozpoczęciu tradycyjnego wydobycia bitcoinów wśród pojedynczych górników jest mechanizm trudności protokołu Bitcoin. W miarę zwiększania się mocy obliczeniowej wzrasta trudność zadań algorytmicznych

To z kolei wymaga kolejnych nakładów na coraz to nowsze i bardziej zaawansowane sprzęty obliczeniowe. Biorąc pod uwagę tak duże nakłady inwestycyjne, opcja wydobycia w chmurze staje się jeszcze bardziej kusząca.

Kup Bitcoin Minetrix

Bitcoin Minetrix pomoże utrzymać zdecentralizowanego Bitcoina

Obecnie coraz mniej pojedynczych górników decyduje się na samodzielne wydobywanie Bitcoinów. Z jednej strony ma na to wpływ ogólna kondycja sektora wydobywczego, a z drugiej świadomość, że zwykli użytkownicy nie mają szans ze scentralizowanymi dużymi grupami wydobywczymi, które są kontrolowane przez kilka podmiotów.

Centralizacja procesu wydobywczego nie tylko stoi w niezgodzie z pierwotnymi założeniami Bitcoina. Dodatkowo stanowi ryzyko dla bezpieczeństwa, ponieważ przynajmniej teoretycznie może prowadzić do ataku 51%, w którym większość mocy obliczeniowej jest kontrolowana przez jeden podmiot i istnieje centralny punkt awarii, który podważa odporność całej sieci na cenzurę.

Bitcoin Minetrix chce odświeżyć sytuację w przemyśle wydobywczym w sposób, który ma przyczyni się do jego decentralizacji, a tym samym pomóc w utrzymaniu i wzmocnieniu decentralizacji i bezpieczeństwa sieci.

Bitcoin Metrix pomoże przygotować się kolejny Halving bitcoina

Tokenizacja procesu wydobycia Bitcoinów nie tylko czyni go bardziej wydajnym i bezpiecznym (potwierdza to audyt przeprowadzony przez Coinsult), ale także zapewnia przeciętnemu użytkownikowi, nieposiadającemu kosztownego sprzętu ani wiedzy technicznej, szansę na zdobycie zysków z wydobycia, szczególnie gdy rozpocznie się hossa w obliczu kolejnego halvingu Bitcoina.

Halving odbywa się co cztery lata i powoduje zmniejszenie nagród za blok o połowę z 6,25 do 3,125 BTC za wydobyty blok. Jest to mechanizm wydobywczy protokołu Bitcoin. Na pierwszy rzut oka obniżone nagrody za wydobycie Bitcoina powinny być niekorzystne dla górników, ale mniejsza liczba monet wchodzących do obiegu wywiera presję na wzrost cen. Zatem nawet jeśli liczba wydobytych monet spada, aktualna wartość każdej monety rośnie.

Ekspozycja Bitcoin Minetrix na ekonomię wydobycia Bitcoinów jest pozytywna, przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka kapitałowego.

Kup Bitcoin Minetrix


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

btcreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.