Binance wysyła sygnał dot. listingu tego memecoina. Jego kurs od pojawienia się na rynku wzrósł o ponad 550% | Wiadomości | CrypS.

Binance wysyła sygnał dot. listingu tego memecoina. Jego kurs od pojawienia się na rynku wzrósł o ponad 550%

Filip Dzięciołowski
MUMU Binance

Niezależnie od tego, czy rynek kryptowalut doświadcza aktualnie wzrostów czy korekty, szał na memecoiny trwa dalej. Podczas, gdy jedne tokeny tracą na wartości, inne notują silne wzrosty na wykresie cenowym. Dziś giełda Binance dała do zrozumienia, że planuje listing kolejnego tego typu projektu.


  • Na profilu giełdy kryptowalut Binance na platformie X pojawił się dziś wpis, który sugeruje, że niebawem pojawi się na niej nowy token. Chodzi o Mumu the Bull (MUMU),
  • Jest to token, który został wybity kilka dni temu na blockchainie Solany i przedstawia on memicznego byka, co jest oczywiście nawiązaniem do obecnego bull marketu,

MUMU już niebawem na Binance?

Największa na świecie giełda kryptowalut pod względem dziennego wolumenu transakcji nie pozostaje obojętna na to, co dzieje się obecnie w ekosystemie cyfrowych aktywów. Trwa istny szał na memecoiny, czyli czysto spekulacyjne tokeny, które bez reprezentowania żadnej wartości dla rozwoju tej branży potrafią w moment zebrać marketcap na poziomie kilkudziesięciu milionów dolarów.

Topowa platforma ostrożnie podchodzi do listowania tego typu projektów, jednakże jeżeli stwierdzi, że dany memecoin spełnia wyznaczone standardy i faktycznie dostrzega się spory popyt na niego, to pojawia się on na Binance. Listing na tak prestiżowej giełdzie oczywiście skutkuje przeważnie wybiciem ceny danego projektu, czego przykładem w przeszłości były chociażby PEPE czy Dogwifcoin (WIF).

Dziś natomiast Binance postanowiło podrażnić się nieco ze swoim odbiorcami i wrzuciło na X post będący cichą zapowiedzią tego, co prawdopodobnie nastąpi. Nowy wpis od kryptowalutowego behemota zawierał jedynie… emotkę przedstawiającą byka.

Na próżno raczej doszukiwać się w tym miejscu odniesienia do tego, że rynek cyfrowych aktywów znajduje się pod panowaniem byków, bowiem społeczność wspomnianego serwisu momentalnie zaczęła spekulować, że chodzi o notowanie nowego tokena. I wskazano tutaj bezapelacyjne na MUMU.

Jest to kolejny już w ostatnim czasie memecoin wybijany w sieci Solany. Jak wynika z danych od DEXScanner, obecny marketcap byczego memecoina wynosi 46 milionów dolarów, a dobowy wolumen obrotu 4,23 miliona dolarów.

W momencie pisania tego artykułu jego cena to 0.000000008277 dolara, o przekłada się na wzrost o 31% w skali doby. Od uruchomienia handlu tym tokenem na zdecentralizowanych giełdach od 11 marca br. jego kurs wzrósł o 567%.

Wykres cenowy MUMU. Źródło: DEXScanner
MUMU Binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.