Binance rozpoczęło wysyłkę kryptowalutowych kart | Wiadomości | CrypS.

Binance rozpoczęło wysyłkę kryptowalutowych kart

Zerelik Maciej
binance spala bnb

Po miesiącach oczekiwania, planowania i testowania, giełda kryptowalutowa Binance, wkońcu rozpoczęła dostarczanie swoich kart debetowych do klientów.

„Od wczoraj, jak słyszałem, rozpoczęła się wysyłka w ograniczonych ilościach”

– napisał 25 lipca na twitterze dyrektor generalny Binance Changpeng Zhao, w odpowiedzi do członka społeczności zainteresowanego produktem.

Poprzednie informacje wskazywały, że premiera karty w Europie, będzie miała miejsce w sierpniu, tak więc można wnioskować, że CZ nawiązał w swoim tweecie, do wysyłki kart dla europejskich klientów.

Binance ogłosił wydanie kryptowalutowej karty w 2020 roku

Jedna z największych giełd kryptowalutowych – Binance, w kwietniu 2020 roku, ujawniła plany dotyczące wydania kryptowalutowej karty debetowej, zwanej „Binance Card”. Jak się później okazało, firma przejęła platformę Swipe, aby zrealizować swój cel.

Changpeng Zhao przeprowadził testową płatność przy użyciu Binance Card, o czym poinformował na swoim twitterze w dniu 10 lipca.

14 lipca, Binance ogłosił swoje plany dotyczące sierpniowego wprowadzenia karty w niektórych regionach Europy, wskazując na kompatybilność z czterema cyfrowymi aktywami, w tym Bitcoin i natywnym tokenem giełdy – BNB.

binance spala bnb
reklama
reklama