Binance rozpoczęło wysyłkę kryptowalutowych kart | Wiadomości | CrypS.

Binance rozpoczęło wysyłkę kryptowalutowych kart

Maciej Żerelik
binance spala bnb

Po miesiącach oczekiwania, planowania i testowania, giełda kryptowalutowa Binance, wkońcu rozpoczęła dostarczanie swoich kart debetowych do klientów.

„Od wczoraj, jak słyszałem, rozpoczęła się wysyłka w ograniczonych ilościach”

– napisał 25 lipca na twitterze dyrektor generalny Binance Changpeng Zhao, w odpowiedzi do członka społeczności zainteresowanego produktem.

Poprzednie informacje wskazywały, że premiera karty w Europie, będzie miała miejsce w sierpniu, tak więc można wnioskować, że CZ nawiązał w swoim tweecie, do wysyłki kart dla europejskich klientów.

Binance ogłosił wydanie kryptowalutowej karty w 2020 roku

Jedna z największych giełd kryptowalutowych – Binance, w kwietniu 2020 roku, ujawniła plany dotyczące wydania kryptowalutowej karty debetowej, zwanej „Binance Card”. Jak się później okazało, firma przejęła platformę Swipe, aby zrealizować swój cel.

Changpeng Zhao przeprowadził testową płatność przy użyciu Binance Card, o czym poinformował na swoim twitterze w dniu 10 lipca.

14 lipca, Binance ogłosił swoje plany dotyczące sierpniowego wprowadzenia karty w niektórych regionach Europy, wskazując na kompatybilność z czterema cyfrowymi aktywami, w tym Bitcoin i natywnym tokenem giełdyBNB.

binance spala bnbreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.