Changpeng Zhao zaprezentował użycie karty debetowej Binance'a | Wiadomości | CrypS.

Changpeng Zhao zaprezentował użycie karty debetowej Binance’a

Zerelik Maciej
binance pula wydobywcza

Dyrektor generalny giełdy kryptowalutowej Binance, zademonstrował właśnie pierwsze użycie karty Binance, kryptowalutowej karty debetowej, która została po raz pierwszy ogłoszona przez giełdę w kwietniu 2020 roku.

W dniu 10 lipca, prezes Binance – Changpeng Zhao, ujawnił na twitterze, że bierze udział w beta-testach nowej karty, w których wykorzystywane są transakcje z użyciem rodzimego tokena giełdy – BNB.

W tweecie CZ zauważył, że w beta-teście znajdują się „wszystkie prawdziwe transakcje”, w tym sklep audio Amazon Audible, Uber oraz platforma e-commerce, Lazada.

Zhao, napisał również, że płatności BNB były realizowane bezpośrednio z jego konta Binance, podczas gdy kupcy akceptowali płatności w walucie fiducjarnej.

„Binance Card – myślę, że mogę w końcu przejść z 99% do 100% krypto”

– dodał.

Karyptowalutowa karta debetowa Binance jest teraz oficjalnie zasilana przez Swipe

Oprócz obsługi Grab i Amazon, na liście transakcji Changpenga Zhao, znajduje się również operacja przeprowadzona przez Swipe, filipińskiego operatora kart debetowych, który został oficjalnie przejęty przez giełdę w dniu 6 lipca. Wkrótce po zamieszczeniu tweeta przez CZ, Swipe udostępnił jego wpis, dodając krótki komentarz „Powered by Swipe”.

 

 

Najnowsze wiadomości potwierdzają oczekiwania, że karta Binance będzie wdrażać technologię Swipe. Ogłaszając plany w kwietniu, Binance najwyraźniej nie planował pierwotnie takiej integracji. Tuż po tej akwizycji, dyrektor operacyjny Swipe – John Khenneth stwierdził, że obie firmy „będą ściśle współpracować w celu wprowadzenia kryptowalutowych kart debetowych w różnych regionach świata”.

binance pula wydobywcza
reklama
reklama