Binance wprowadza własną kryptowalutową kartę debetową | Wiadomości | CrypS.

Binance wprowadza własną kryptowalutową kartę debetową

Mariusz Przepiórka
binance

Giełda kryptowalut Binance wprowadziła na rynek własną kartę debetową, która pozwala na dokonywanie płatności w kryptowalutach. Jest to możliwe poprzez wykorzystanie bramki walutowej. Dzięki temu posiadacze karty mogą bez problemu płacić za codzienne zakupy.

Karta działa dokładnie tak samo jak tradycyjna karta bankowa. Różnica polega tylko na tym, że nie jest powiązana z rachunkiem bankowym, a z portfelem kryptowalutowym. Klienci Binance mogą zasilić kartę środkami poprzez aplikację Binance Card. Istnieje również możliwość wyboru portfela kryptowalutowego, który będzie obciążony podczas płatności.

Karta obsługuje bitcoiny oraz własne tokeny Binance BNB. Aktualnie jest ona dostępna tylko w wersji wirtualnej. Binance zapewnia jednak, że wkrótce udostępni również kartę w tradycyjnej plastikowej wersji. Karta w przedsprzedaży kosztuje 15 USD. W pierwszej kolejności trafi ona na rynek w Malezji, a następnie w Wietnamie. W kolejnych tygodniach pojawi się także w innych krajach.

binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.