Binance przejmuje Swipe i zapowiada nową edycję tokenów NFT | Wiadomości | CrypS.

Binance przejmuje Swipe i zapowiada nową edycję tokenów NFT

Mariusz Przepiórka
binance pula wydobywcza

Kryptowalutowa giełda Binance finalizuje transakcję przejęcia większościowego pakietu akcji Swipe.io. Giełda na razie nie komentuje tej sprawy, ale już wcześniej pojawiały się informacje o planowanym wprowadzeniu własnej karty płatniczej.

W marcu Binance zapowiadała, że jej Binance Card będzie mieć wszystkie funkcje tradycyjnej karty płatniczej i wiele więcej. Przejęcie Swipe z pewnością jest poważnym krokiem w tym kierunku. Swipe.io oferuje swym klientom wielowalutową aplikację, portfel kryptowalutowy oraz kartę debetową Visa, którą można zasilać kryptowalutami. Karty są wydawane przez Contis Financial Services Ltd, członka Visa, licencjonowanego przez brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego.

Limitowana edycja tokenów NFT

Binance poinformowała również, że 14 lipca 2020 roku wyda nową, limitowaną edycję tokenów NFT. Mają one uświetnić trzecią rocznicę uruchomienia giełdy. Informacja o tokenach pojawiła się na oficjalnym blogu Binance. W swym wpisie spółka tłumaczy w jaki sposób można zdobyć nowe tokeny. Warunkiem jest umieszczenie urodzinowego zdjęcia giełdy w miejscu swego zdjęcia profilowego w mediach społecznościowych oraz polubienie profilu Binance na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Każdy uczestnik zabawy musi również udostępnić urodzinowy post w mediach społecznościowych z hashtagiem #BinanceTurns3 oraz wypełnić odpowiedni formularz, aby giełda wiedziała gdzie wysłać tokena NFT. Aby otrzymać token niezbędne jest korzystanie z portfela zgodnego z ERC-1155. Giełda wyemituje tyle tokenów NFT, ilu uczestników zgłosi się do udziału w tej formie aktywności. Binance już wcześniej wyemitowała limitowaną serię tokenów NFT. Okazją były wówczas obchody Chińskiego Nowego Roku.

binance pula wydobywcza
reklama
reklama