Base Dawgz wprowadza funkcję stakingu. Przedsprzedaż tokena przebija próg 2,3 miliona dolarów | Wiadomości | CrypS.

Base Dawgz wprowadza funkcję stakingu. Przedsprzedaż tokena przebija próg 2,3 miliona dolarów

Autor: Reklama

Kryptowaluta Base Dawgz ($DAWGZ) oficjalnie uruchomiła funkcję stakingu – oznacza to, że posiadacze tokenów mogą już zacząć generować dochód pasywny w tym momencie. Ten memecoinowy hit wywodzący się z warstwy drugiej sieci Ethereum przeznaczył na nagrody za staking aż 1,69 miliarda tokenów. To aż 20% całej puli tokenów, których jest łącznie 8,4 miliarda. 


Staking $DAWGZ – czego możemy się spodziewać po modelu pasywnego zarabiania?

Według prognoz analityków, harmonogram przyznawania nagród za staking może przyczynić się do długotrwałej stabilności i wzrostu ceny kryptowaluty po premierze giełdowej. Co godzinę przyznawanych ma być aż 192 000 tokenów $DAWGZ. Dzięki temu zyski zostaną zmaksymalizowane. 

Wzrost ceny tokenów w przedsprzedaży do poziomu 0,00581 dolara za sztukę nie powstrzymał inwestorów przed szybkim dobiciem do kolejnego etapu cenowego. 

Zgodnie z harmonogramem, kolejny skok cenowy nastąpi za mniej niż sześć dni, inwestorzy zaś powinni skorzystać z okazji, aby dołączyć do przedsprzedaży i stakować swoje tokeny $DAWGZ dla maksymalnego APY.

base dawgz 1

Przedsprzedaż Base Dawgz hitem na rynku

Wdrożenie przez twórców $DAWGZ funkcji stakingu pojawia się w idealnym momencie – kryptowaluta przekroczyła właśnie 2,3 miliona dolarów w zyskach z przedsprzedaży. 

Inwestorzy liczą na to, że Base Dawgz stanie się kolejnym hitem wśród memecoinów na blockchainie Base. Obecny lider wśród tego typu aktywów, Brett ($BRETT), zanotował w ostatnim czasie spadek o 8,2%. Istnieje więc potencjał na to, aby Base Dawgz zajął jego miejsce. 

Base Dawgz to także idealne rozwinięcie znanego kanonu memecoinów. Brett to najlepszy kumpel żaby Pepe (znanej m.in. z tokena $PEPE), jednak Brett także potrzebuje przyjaciela – na swoim własnym blockchainie. Wykorzystując maskotkę psa rasy Shiba Inu i tematykę ekstremalnych sportów, Base Dawgz może być idealnym kandydatem na to miejsce. 

base dawgz 2

Tego rodzaju osiągnięcie (dobicie do poziomu Bretta), wydaje się prawdopodobne. Base szybko zastępuje Solanę jako wiodącą platformę do uruchamiania nowych projektów krypto. Czołowym aspektem jest też wartość Base, która wzrosła ostatnio do 1,53 miliarda dolarów. 

Wszystkie elementy tej zyskownej układanki muszą nastąpić jednak po kolei. Zanim Base Dawgz wespnie się na szczyt list najbardziej lukratywnych memecoinów, musi uzbierać 2,5 miliona dolarów w przedsprzedaży.

Mówi się, że taki cel jest do osiągnięcia nawet w tydzień. Dzięki formule stakingu, wcześni inwestorzy mogą zaś zarabiać już teraz. 

Rozwój projektu dodaje $DAWGZ skrzydeł, zapewniając silniejsze zachęty do przechowywania tokenów i pasywnego stakingu. Dzięki temu, zaufanie inwestorów do przyszłości tokena rośnie, wraz z liczbą stakowanych tokenów $DAWGZ.

Base Dawgz i plany rozwoju stakingu

Osoby, które zdecydowały się stakować swoje tokeny zaraz po kupnie, zostaną obdarzone nagrodami 24 godziny po uruchomieniu modelu stakingowego. Zapewnia to wszystkim inwestorom uczciwą szansę na zastawienie swoich tokenów i otrzymywanie nagród jak wszyscy inni. Przewidziane są także nagrody dla nabywców z przedsprzedaży.

To jednak nie jedyny sposób, w który możemy zarobić dodatkowe tokeny $DAWGZ. Jest to również możliwe dzięki programowi nagród społecznościowych Share-to-Earn (ang. dziel się, by zarabiać). 

Ta rewolucyjna formuła pozwala członkom społeczności na zdobywanie punktów poprzez udostępnianie memów i postów o Base Dawgz na swoich kontach w mediach społecznościowych. Punkty wymienimy na tokeny $DAWGZ tuż po zakończeniu przedsprzedaży.

Base dawgz 3

To również dzięki temu modelowi potencjał Base Dawgz zdaje się rosnąć w oczach. Token nie tylko podąża za nowoczesnością i rozwojem blockchaina Base, ale także trzyma w opiece swoich inwestorów, oferując znaczne nagrody poprzez staking i zaangażowanie społeczności. 

To właśnie temu zawdzięczamy tak pozytywne prognozy analityków, jak ta, w której YouTuber ClayBro przewidział, iż Base Dawgz może stworzyć kolejne pokolenie memecoinowych milionerów. 

Czy Base Dawgz zrobi z inwestorów milionerów? Wnioski

Dwadzieścia procent całkowitej podaży tokenów jest zarezerwowane dla wczesnych uczestników przedsprzedaży. Oznacza to, że zespół przydzielił wczesnym inwestorom niebotyczną sumę aż 1,69 miliarda tokenów. 

Base Dawgz to wielołańcuchowy projekt, który dzięki formule bridgingu możemy kupić w wielu sieciach. Do wyboru mamy sieci Base, Ethereum, Solana, Avalanche, czy BSC.

Projekt przeszedł również audyt inteligentnego kontraktu, który wykonała firma Solid Proof. Raport wykazał brak błędów i problemów w kodzie. 

Czy Base Dawgz zdobędzie popularność i miliony zysków? Aby się przekonać, pozostaje poczekać, jednak pamiętaj – inwestycje w kryptowaluty wiążą się z ryzykiem. Przed wpłaceniem funduszy do jakiekolwiek projektu, zbadaj go i skonsultuj się ze specjalistą. Nigdy nie inwestuj więcej, niż jesteś w stanie stracić. 


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.