Aplikacja Coinbase najpopularniejszą aplikacją na iOS w USA | Wiadomości | CrypS.

Aplikacja Coinbase najpopularniejszą aplikacją na iOS w USA

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
Coinbase bez IPO wchodzi na giełdę

Aplikacja mobilna Coinbase stała się najpopularniejszą aplikacją na iOS w USA. Udało jej się nawet prześcignąć niektóre bardzo popularne apki, takie jak TikTok, YouTube, Instagram, czy Facebook.

Według danych z SensorTower, aplikacja mobilna największej amerykańskiej giełdy kryptowalut zajęła pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych darmowych aplikacji na iOS w kraju. Aplikacja umożliwiająca użytkownikom kupno, sprzedaż lub po prostu posiadanie różnych aktywów cyfrowych wspięła się o kilka miejsc w ciągu ostatnich kilku tygodni.

W momencie pisania tego tekstu drugie miejsce zajmuje chiński gigant społecznościowy – TikTok. Na trzecim miejscu plasuje się YouTube, a tuż za nim inni giganci social media – Instagram i Facebook. Co ciekawe, w pierwszej dziesiątce nie znalazła się aplikacja Robinhood. Zajmuje ona odległe 12. miejsce.

Warto zauważyć, że w pierwszej pięćdziesiątce darmowych aplikacji na iOS znajduje się dwóch przedstawicieli Coinbase. Aplikacja portfela giełdy zajmuje 46. miejsce, co plasuje ją przed Uberem, Google Drive i Microsoft Teams.

Zajęcie wspomnianego pierwszego miejsca tylko potwierdza wzrost popularności Coinbase w ciągu ostatniego roku. Wygląda na to, że firma w pełni wykorzystała trwającą hossę. Co za tym idzie, w pierwszym kwartale 2021 roku firma odnotowała ogromny wzrost pod względem liczby użytkowników, wolumenu i przychodów.

Te imponujące wyniki pojawiły się na krótko przed tym, jak Coinbase stał się spółką giełdową. Jak informowaliśmy na łamach naszego portalu, akcje firmy notowane pod symbolem COIN weszły na Nasdaq.

Chociaż niektórzy z wczesnych inwestorów sprzedali swoje akcje, a ich cena spadła, Coinbase tylko zintensyfikował swoją agresywną ekspansję. Ostatnim przedsięwzięciem było przejęcie Skew – popularnej firmy zajmującej się analizą kryptowalut.

Coinbase bez IPO wchodzi na giełdęreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.