4 przedsprzedaże kryptowalut, które warto obserwować w 2024 roku | Wiadomości | CrypS.

4 przedsprzedaże kryptowalut, które warto obserwować w 2024 roku

Partnerzy

Z nowym rokiem nowym krokiem – to znane powiedzenie ma swoje odzwierciedlenie także w świecie kryptowalut. Koniec 2023 roku okazał się szczególnie ciekawym okresem dla kryptowalut. Bitcoin i inne cyfrowe aktywa wchodzą w 2024 ze szczególnym, optymistycznym wsparciem użytkowników i instytucji.


Niektórzy eksperci mówią nawet, że 2024 może być najmocniejszym rokiem dla kryptowalut dotychczas. 

W miarę kontynuacji tendencji byczej w styczniu 2024, rozpoznanie projektów wartych uwagi może być zniechęcającym zadaniem, szczególnie dla kryptowalutowych nowicjuszy. Aby ułatwić wszystkim to zadanie, wybraliśmy cztery projekty, które warto obserwować w tym roku. Ranking oparty jest na czynnikach takich jak zastosowanie, trendy rynkowe, tokenomika i opinie ekspertów.

Sponge V2 – kontynuacja jednego z największych hitów 2023 roku

Pierwszym interesującym projektem, który warto obserwować w 2024 roku, jest Sponge V2. Projekt ten zdobył uznanie ekspertów i prognozy sugerują obiecujące perspektywy na przyszłość – służy on za kontynuację rewolucyjnego projektu Sponge, który zaliczył jeden z największych memecoinowych sukcesów 2023 roku, używając wizerunku popularnej kanciastoportej gąbki morskiej i zdobywając ogromne uznanie użytkowników.

Spongev2

Sponge V2 to innowacyjna kryptowaluta, która zdobywa coraz większą popularność. Jej prognozy są obiecujące, co sprawia, że zasługuje na uwagę inwestorów w perspektywie nadchodzącego roku.

Zgodnie z prognozami ekspertów, Sponge V2 ma potencjał do osiągnięcia znacznego wzrostu wartości, co może przyciągnąć uwagę inwestorów poszukujących atrakcyjnych możliwości zysku. Projekt cieszy się także silnym wsparciem społeczności, co może dodatkowo wpłynąć na jego rozwój i powodzenie na rynku kryptowalut.

Kup Sponge V2

Meme Kombat – projekt dla graczy poszukujących emocji i rozrywki

Meme Kombat łączy memcoiny z GambleFi, pozwalając użytkownikom obstawiać wyniki bitew generowanych przez sztuczną inteligencję, w których udział biorą popularne postacie z memów, takie jak Pepe, Dogecoin, czy wspomniany wyżej SpongeBob. 

Meme Kombat

MK to token platformy, dostępny obecnie w przedsprzedaży, w której zarobił już prawie 6 milionów dolarów. Jako że finałowa pula przeznaczona do wykupienia w przedsprzedaży to 6,5 miliona dolarów, inwestorzy nie mają zbyt wiele czasu na wykupienie tokenów.

Meme Kombat to projekt udostępniający użytkownikom także mechanizm stakingu, dzięki któremu użytkownicy będa mogli zarabiać na swoich tokenach pasywny dochód.

Obecne roczne oprocentowanie (APY) wynosi 389%. Do tej pory zastawiono ponad 10 milionów $MK, a ponad 1,6 miliona MK przeznaczono na nagrody.

Co więcej, projekt ma doświadczony zespół, a jego inteligentny kontrakt został poddany audytowi.

Kup Meme Kombat

Bitcoin Minetrix – projekt rewolucjonizujący mining BTC

Bitcoin Minetrix to projekt, który umożliwia każdemu wydobywanie bitcoinów bez wiedzy technicznej ani zasobów finansowych. Poprzez stake’owanie BTCMTX na Ethereum, użytkownicy mogą zdobywać kredyty do wydobywania BTC, które można wykorzystać do tzw. cloud-miningu, czyli wykopywania tokenów w chmurze.

Bitcoin Minetrix

To rozwiązanie spotkało się ze sporym entuzjazmem fanów kryptowalut, jako zarówno przyjazne dla środowiska, jak i bardziej przyjazne początkującym inwestorom. Takie rozwiązanie eliminuje ryzyko oszustw dzięki decentralizacji i transparentności. 

Przedsprzedaż zgromadziła niemal 4,5 miliona dolarów w ciągu dwóch miesięcy. Obecnie fani tokena wyczekują z zapartym tchem wydarzenia halvingu Bitcoina, które może sprawić, że cena BTCMTX eksploduje. 

Projekt pozyskał już prawie 7,5 miliona dolarów w przedsprzedaży.

Kup Bitcoin Minetrix

yPredict – Twoja brama do świata Web3 i AI

Ostatnim obiecującym projektem, który zasługuje na uwagę inwestorów w 2024 roku, jest yPredict. Ta kryptowaluta budzi duże zainteresowanie ze względu na swoje potencjalnie ogromne wzrosty cenowe, co sprawia, że może być w przyszłości uważana za potencjalnego lidera w dziedzinie sztucznej inteligencji na rynku krypto.

yPredict

yPredict wykorzystuje zaawansowane technologie sztucznej inteligencji do analizy rynków kryptowalut. Panel, napędzany kryptowalutą $YPRED, oferuje zaawansowane narzędzia analizy rynkowej oparte na sztucznej inteligencji, co może przyciągnąć inwestorów zainteresowanych precyzyjnymi danymi i prognozami.

yPredict znajduje się w ostatniej fazie przedsprzedaży, co oznacza, że ​​inwestorzy mają jeszcze okazję do wczesnego zaangażowania się w projekt przed oficjalnym rozpoczęciem.

Kup yPredict


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.