4 przedsprzedaże kryptowalut do sprawdzenia na rok 2024  | Wiadomości | CrypS.

4 przedsprzedaże kryptowalut do sprawdzenia na rok 2024 

Partnerzy

W obliczu nadchodzącego byczego trendu na rynku kryptowalut w 2024 roku znalezienie projektów z potencjałem może być kluczowe dla inwestorów poszukujących nowych i obiecujących możliwości.


Zbliżające się ważne wydarzenia na rynku, takie jak halving bitcoina i zatwierdzenie spotowych ETF na cenę tej kryptowaluty przez SEC mogą przyczynić się do szerszej adopcji kryptowalut. To oznacza, że osoby, które zainwestują w ten sektor przed wystrzałem cen topowych cyfrowych aktywów, będą mogły potencjalnie liczyć na wysokie zyski. 

Poniżej przedstawiamy bardziej szczegółowy przegląd czterech kryptowalut, które wydają się warte bliższego przyjrzenia się w nadchodzącym roku.

Meme Kombat – gra bitewna i memecoin w jednym

Meme Kombat łączy koncepcje memecoina z GameFi, tworząc platformę, na której użytkownicy mogą obstawiać bitwy generowane przez sztuczną inteligencję, w których uczestniczą znane postacie z memów, takie jak PEPE i Dogecoin.

Meme Kombat

MK to natywny token platformy, który nie tylko umożliwia uczestnictwo w pojedynkach generowanych przez sztuczną inteligencję, ale także oferuje mechanizm stakingu, pozwalając inwestorom przechowywać swoje tokeny dla dodatkowych nagród. Aktualna roczna stopa zwrotu (APY) wynosi imponujące 389%, co przyciąga uwagę inwestorów poszukujących atrakcyjnych zwrotów.

Projekt aktywnie angażuje się w kulturę memów na platformach społecznościowych, co dodatkowo zwiększa jego widoczność. Doświadczony zespół i audyty smart kontraktów, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości, sprawiają, że Meme Kombat jawi się jako projekt godny zainteresowania na 2024 rok.

Meme Kombat

Bitcoin ETF Token

Bitcoin ETF Token to projekt, który nagradza użytkowników w miarę zatwierdzania ETF-ów na Bitcoin przez SEC. Przedsprzedaż projektu zbierała już ponad 2 miliony dolarów w zaledwie trzy tygodnie, co dowodzi ogromnego zainteresowania ze strony inwestorów. Token ten opiera się na trzech głównych elementach: spalaniu, stakingu i dostarczaniu wiadomości. 

Bitcoin ETF token

Dzięki mechanizmowi spalania, token jest deflacyjny. To rewolucyjne rozwiązanie oznacza, że zespół przeznaczył 25% tokenów do spalenia. Będzie się ono odbywało stopniowo – na każdym etapie rozwoju ETF-ów na bitcoina nastąpi spalenie 5% podaży. 

Projekt oferuje także atrakcyjny staking z roczną stopą zwrotu wynoszącą 121%, co przyciąga inwestorów szukających pasywnych źródeł przychodów. Strona projektu dostarcza także bieżących informacji o bitcoinie z różnych źródeł, co jest cennym narzędziem dla inwestorów pragnących pozostać na bieżąco z rynkowymi wydarzeniami.

Kup Bitcoin ETF Token

Bitcoin Minetrix – rewolucja w zakresie kopania BTC

Bitcoin Minetrix umożliwia każdemu wydobycie bitcoina bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej, sprzętu, czy też dużych zasobów finansowych.

Poprzez staking BTCMTX na Ethereum, użytkownicy zdobywają kredyty do wydobycia Bitcoina, które mogą być używane do zasilania mocy wydobycia w chmurze – tzw. “cloud-miningu”.

Bitcoin Minetrix

To rozwiązanie jest dużo bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjne metody wydobycia Bitcoina, a eksperci rynku krypto oceniają je jako prawdziwą rewolucję, która może przyczynić się do szerszej demokratyzacji i decentralizacji rynku krypto. 

BTCMTX dodatkowo eliminuje ryzyko oszustw dzięki transparentności i przejrzystości, a także mnogim audytom swoich inteligentnych kontraktów. 

Przedsprzedaż projektu pozyskała niemal 4,5 miliona dolarów w ciągu dwóch miesięcy, co dowodzi ogromnego zainteresowania inwestorów tym innowacyjnym podejściem do wydobycia kryptowalut.

Kup Bitcoin Minetrix

Launchpad XYZ – Twoja brama do Web3

Launchpad XYZ to ekosystem handlu Web3, oferujący sygnały handlowe, zaawansowany terminal handlowy, kreator strategii handlowych, model językowy oparty na sztucznej inteligencji, platformę edukacyjną i Launchpad Quotient – narzędzie analityczne niezbędne do zrozumienia rynkowych trendów.

Launchpad XYZ

Projekt ten nie tylko oferuje zaawansowane narzędzia dla traderów (zarówno początkujących jak i zaawansowanych), ale także odnosi sukcesy w różnych transakcjach, co może budzić zaufanie inwestorów.

Inwestorzy uczestniczący w przedpremierze i nabywający LPX za powyżej 200 dolarów mogą uzyskać dostęp do ekskluzywnej grupy na Telegramie, która oferuje wskazówki dla traderów i sygnały handlowe, co stanowi dodatkowy bonus. 

Obecna oferta przedpremierowa obejmuje również 6-procentowy bonus czasowy, co może być dodatkowym impulsem dla potencjalnych inwestorów.

Kup Launchpad XYZ

Podsumowanie

W oczekiwaniu na potencjalnie byczy 2024 rok na rynku kryptowalut, inwestorzy starają się zidentyfikować projekty obiecujące atrakcyjne możliwości. Perspektywa rozwinięcia sektora wynika między innymi z nadchodzącego halvingu bitcoina oraz możliwego zatwierdzenia spotów ETF na Bitcoina przez SEC. 

Warto obserwować projekty takie jak Meme Kombat. Jest to platforma, która łączy memecoiny z GameFi, umożliwiając obstawianie bitew generowanych przez sztuczną inteligencję. Uczestnicy mogą śledzić pojedynki popularnych postaci memów, takich jak $PEPE i Dogecoin ($DOGE). Projektem warty uwagi sprawia dodatkowo roczna stopa zwrotu (APY) na poziomie 389% z mechanizmem stakingu.

Projekt Bitcoin ETF Token nagradza użytkowników w miarę zatwierdzania ETF-ów na Bitcoin przez SEC. Innowacyjny mechanizm spalania sprawia, że token staje się deflacyjny, a oferowany staking przyciąga inwestorów poszukujących pasywnych źródeł przychodów. Z kolei

Bitcoin Minetrix prezentuje innowacyjne podejście do wydobycia Bitcoina, umożliwiając każdemu użytkownikowi wydobycie bez specjalistycznej wiedzy i dużych nakładów finansowych. Stake’ując BTCMTX na Ethereum, inwestorzy zdobywają kredyty do ekologicznego wydobycia Bitcoina, eliminując tradycyjne metody wydobycia.

Z kolei Launchpad XYZ to kompleksowy ekosystem handlu web3, oferujący zaawansowane narzędzia, sygnały handlowe i narzędzia analityczne. Projekty odnoszące sukcesy w transakcjach przyciągają inwestorów, a ekskluzywna oferta przedsprzedaży obejmuje 6-procentowy bonus czasowy.

W szerszym kontekście rynku kryptowalut nadchodzące wydarzenia, takie jak halving Bitcoina czy ewentualne zatwierdzenie ETF-ów na Bitcoin, kształtują krajobraz inwestycji. Wzrost akceptacji kryptowalut w kręgach mainstreamowych może stworzyć szanse dla inwestorów, jednak towarzyszące inwestycjom ryzyko zawsze wymaga ostrożności.

Dokładna analiza potencjalnych projektów, uwzględniająca zarówno możliwe zyski, jak i ryzyka, jest kluczowym elementem podejmowania rozsądnych decyzji inwestycyjnych w dynamicznym świecie kryptowalut. 


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.