Znany analityk ostrzega: kurs bitcoina spadnie do 50 000 USD! | Wiadomości | CrypS.

Znany analityk ostrzega: kurs bitcoina spadnie do 50 000 USD!

bitcoin

Popularny analityk kryptowalut i trader znany jako Mags ostrzega inwestorów BTC. Kurs bitcoina może spaść do 50 000 USD.


  • Kurs bitcoina może spaść do 50 000 USD? Analityk Mags uważa, że tak.
  • Możliwe jednak, że to ostatnia szansa na zakup tanich kryptowalut.

Czy kurs bitcoina wkrótce spadnie do 50 000 USD?

Mags opiera swoją prognozę na długoterminowym trendzie bitcoina.

BTC testuje dołek już piąty raz od marca. Cena znajdowała się przez ostatnie kilka miesięcy w wąskim przedziale, a mocne wybicie jest nieuchronne. Obecnie cena znajduje się w krytycznej strefie wsparcia, która musi zostać utrzymana. Byliśmy już świadkami spadku poniżej 60 000 USD, po którym nastąpiło szybkie odbicie i wzrost aż do szczytu zakresu. Jeśli cena ponownie spadnie poniżej dolnego zakresu, uznamy to za faktyczny, a nie fałszywy spadek. Nie ma większej strefy wsparcia przed poziomem 50 000–52 000 USD. Jak dotąd cena ładnie utrzymuje niski zakres, a ogólna koncepcja pozostaje bycza

– napisał na X.

To dobry czas na zakupy?

Możliwe, że to ostatni czas, by kupić “taniego” bitcoina. Podkreślają to liczni eksperci. Piotr Bień, współzałożyciel Ari10, napisał ostatnio na LinkedIn:

Tak, nadal uważam, że to ostatnia szansa na zakup tanich kryptowalut. Patrzę na wykres poprzedniej hossy. Przed silnymi wzrostami rynek się oczyszczał. Teraz historia się powtarza. Dlatego stosuje [strategie] DCA i HODL. Wiele wskazuje na to, że ETF-y ETH pojawią się na giełdach już za kilka dni. Trwa kampania wyborcza w USA. Politycy zawsze pompują wtedy rynki. Fed zacznie obniżać stopy procentowe. Pytanie nie brzmi “kiedy”, ale “czy”. Podstawy #Ethereum i #Bitcoin prawdopodobnie nie były wcześniej silniejsze!

O tym, że Bień może mieć rację, może świadczyć to, że indeks strachu i chciwości spadł do 30. Oznacza to strach. Tak, inwestorzy znów się boją! W takich okolicznościach warto było dotąd kupować kryptowaluty, a nie się ich pozbywać.

Za kilka dni mogą też wystartować ETF-y ETH. Do tego nowe dane dot. inflacji w USA sugerują, że pierwsze cięcia stóp proc. zbliżają się wielkimi krokami.

bitcoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.