Znany analityk jest pewien: ETH będzie od teraz drożało mocniej niż bitcoin! | Wiadomości | CrypS.

Znany analityk jest pewien: ETH będzie od teraz drożało mocniej niż bitcoin!

Michael van de poppe

Analityk Michael van de Poppe jest zdania, że ether będzie od teraz drożał mocniej niż czołowa kryptowaluta, czyli bitcoin.


  • Analityk van de Poppe uważa, że przed parą ETH/BTC wzrosty,
  • Wzrosty mogą być teraz napędzane też przez fundamenty rynku.

Michael van de Poppe prognozuje wzrosty ceny ETH

Analityk wskazał w nowym poście, że na wykresie pary ETH/BTC widać “ogromną, zieloną świecę”.

Silna cotygodniowa bycza dywergencja sugerująca, że ​​w nadchodzącym okresie będziemy mieli do czynienia z rotacją w stosunku do altcoinów.

Są duże szanse, że 2,5-letnia bessa dla Ethereum wreszcie się zakończy

– dodał.

Do postu załączył wykres, na którym widać, o jakim potencjalne wzrostowym mówimy.

Nie tylko analiza techniczna

O tym, że ether może w najbliższym czasie mocno drożeć i prześcignąć na tym polu bitcoina, świadczy nie tylko wygląd wykresu pary ETH/BTC.

W tym tygodniu Komisja Papierów Wartościowych i Giełda (SEC) w USA zgodziła się na powstanie ETF-ów etheru.

To przełom. Fundusze etheru wystartują dopiero za jakiś czas. Wtedy zobaczymy rosnący popyt na ether, bowiem na rynku pojawi się nowa grupa inwestorów, którzy dotąd nie inwestowali w to aktywo.

Do tego pamiętajmy, że algorytm Ethereum – Proof-of-Stake – sprawia, że podaż coinów długoterminowo będzie spadać, co – przy rosnącym popycie – musi zakończyć się wzrostami. I to niemałymi.

Inny trader kryptowalut Ali Martinez wskazuje jednak, że ether może jeszcze tanieć.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni ponad 242 000 ETH trafiło do portfeli giełd kryptowalut. Wskazuje to na zwiększoną aktywność handlową na giełdach, która może przyczyniać się do zmienności cen

– napisał.

Wskazał też na kluczowy sygnał – wskaźnik sekwencyjny Tom DeMark (TD).

Rosnące depozyty ETH w portfelach giełd kryptowalut wskazują na możliwość wyprzedaży (…). Tymczasem wskaźnik Tom DeMark (TD) Sequential przedstawia sygnał sprzedaży na dziennym wykresie Ethereum

– dodał.

Tyle że długoterminowo ma być dobrze. Martinez podsumował wszystko stwierdzeniem, że ETH przekroczy poziom 5000 USD:

Najważniejsza bariera oporu dla ETH wynosi od 3940 do 4054 USD. Tutaj ponad 1,16 miliona adresów zakupiło wcześniej około 574 660 ETH.

Jeśli ETH pokona tę przeszkodę i dzienna świeczka zamknie się powyżej 4170 USD, niedźwiedzie prognozy zostaną unieważnione. Może to skutkować nową fazą wzrostów.

Michael van de poppereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.