Zgarnij nagrody w BTC dzięki nowej apce Robinhooda dla klientów z UE! | Wiadomości | CrypS.

Zgarnij nagrody w BTC dzięki nowej apce Robinhooda dla klientów z UE!

Filip Dzięciołowski
Robinhood wchodzi do UE

Topowa platforma do handlu akcjami wspierająca od lat kryptowaluty – Robinhood – w końcu udostępnia swoje usługi dla fanów cyfrowych aktywów z państw Unii Europejskiej. By zachęcić jak najwięcej użytkowników do tradingu, przygotowano specjalny system nagród w bitcoinie!


O aplikacji handlowej Robinhooda słyszała zapewne każda osoba, którą interesuje świat inwestycji. Platforma ta działa już 10 lat i pierwotnie została uruchomiona w Stanach Zjednoczonych, a z biegiem lat ekspansja stojącej za nią firmy rozszerzała się na coraz więcej krajów.

Od 2019 roku możliwy jest za jej pośrednictwem handel niektórymi kryptowalutami, jednakże opcja ta nie dotyczyła klientów z krajów Unii Europejskiej. Teraz sytuacja ta ulega diametralnej zmianie.

Od teraz możemy handlować kryptowalutami przez apkę Robinhooda

Świętująca w tym roku swoją dekadę na rynku firma Robinhood po kilku latach wspierania sektora cyfrowych aktywów w końcu dotarła ze swoimi usługami dot. kryptowalut do klientów z Unii Europejskiej.

W dniu 7 grudnia na oficjalnej stronie platformy pojawił się komunikat, że specjalnie dla mieszkańców UE została stworzona dedykowana platforma kryptowalutowa – Robinhood Crypto – z której korzystanie może nam dostarczyć profity w postaci określonego procentu od wykonanego wolumenu obrotu. Procent ten jest wypłacany w satoshi, czyli podzielnej części ułamkowej bitcoina.

Dodatkowo można skorzystać z uczestnictwa w programie poleceń, w ramach którego mamy szansę na otrzymanie atrakcyjnych nagród finansowych. Firma napisała, że jej oferta obejmuje dodatkowe środki aż do wartości 1 bitcoina jako profit za zarejestrowanie się na platformie i polecenie jej nawet 300 nowym użytkownikom.

Oczywiście, Robinhood zaznacza, że ​​„98% nagród jest wartych 10–20 euro w BTC”, a  jedynie 2% uczestników akcji ma szansę otrzymać równowartość całego 1 bitcoina. No cóż, farciarzem okaże się ta osoba, która za polecenie apki załapie się na dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy dolarów w aktywie, który dopiero zaczyna wchodzić we wczesny etap hossy.

Jak wygląda program nagród Robinhooda?

Poziom nagród wypłacanych w BTC zależy oczywiście poziomów wolumenów, jakie generuje się na Robinhood Crypto. Istnieją dwa progi na dany moment. Do 0,10%  mogą otrzymać użytkownicy przy obrocie od 0,10 euro do 100 tys. euro miesięcznie, a następnie skala ta zwiększa się do poziomu 0,325% dla wolumenów przekraczających poziom 1 miliona euro. Co więcej, minimum wymaganej wartości dokonywanych transakcji, jakie będą zachodzić za pośrednictwem aplikacji, to 100 euro.

Otrzymane środki maja być zablokowane na koncie użytkownika przez pierwsze 30 dni od momentu ich przekazania.

Jakie kryptowaluty znajdziemy w aplikacji?

Na stronie Robinhooda możemy przeczytać, że na dany moment możliwy jest handel bitcoinem oraz etherem, aczkolwiek niedługo do tej puli zostanie niedługo dodanych ponad 20 innych kryptowalutowych aktywów. Na razie nie ujawniono, o jakie cyfrowe aktywa dokładnie chodzi.

Zapowiedziano także na przyszły rok uruchomienie opcji stakingu oraz programów edukacyjnych, z których będziemy mogli otrzymać dodatkowe bonusy za ich zaliczenie. Możliwe stanie się również wysyłanie sobie kryptowalut między portfelami użytkowników.

Aplikację Robinhood Crypto możecie pobrać ze sklepów Apple iOS App Store i Google Play. Dostęp do niej mają wszyscy obywatele UE, którzy skończyli 18 lat.

Robinhood wchodzi do UEreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.