Zetly rozpoczyna strategiczne partnerstwo z launchpadem PlayPad | Wiadomości | CrypS.

Zetly rozpoczyna strategiczne partnerstwo z launchpadem PlayPad

Partnerzy
zetly nawiązał współpracę z launchpademplaypad

Zetly nawiązało strategiczne partnerstwo z PlayPad (PP), które wesprze projekt w nadchodzącym IDO. Wspólnie zorganizujemy wiele akcji marketingowych, które mają na celu zwiększenie zasięgów Zetly, pozyskanie nowych partnerów sportowych i wypromowanie marki.


PlayPad to launchpad i platforma DeFi, która pomaga w rozwoju kryptowalutowych projektów, wspierając je podczas wzrostu i dzieląc się cennym know-how. PP zapewnia również “Inkubator i Akcelerator” (IQ Zone), dający możliwość wzięcia udziału w procesie budowy projektów na wczesnym etapie rozwoju. IQ Zone pomaga w strategicznych listingach, pozyskiwaniu funduszy, projektowaniu tokenomii, rozmowach z CEX-ami, rozwoju smart contractów i nie tylko.

„Partnerstwo z PlayPad przyspieszy nasz wzrost i otworzy drzwi dla kluczowych listingów na największych CEX-ach na świecie, co pomoże nam zdobyć szeroki rynek i zarazić społeczność ideami łączącymi sport i blockchain. Razem zorganizujemy sesje AMA, IDO oraz konkursy Gleam, które wzmocnią nasze działania marketingowe” – skomentował Michał Glijer, Co-Founder & CEO Zetly

„PlayPad wraz z IQ Zone pomoże Zetly zaistnieć wśród światowej społeczności entuzjastów kryptowalut i sportu. Wspierajac perspektywiczne projekty poprzez launchpad, pomagamy szerzyć wartości web3 i dajemy szanse ambitnym twórcom na zbudowanie następnego startupu, który odniesie sukces.” – mówił o nawiązanej współpracy Onur Işık, CEO PlayPad.

Zespół PlayPad

PlayPad ściśle współpracuje z największymi graczami w przestrzeni kryptowalutowej, takimi jak Vision Capital, Metis i Polygon Studios. Kluczowy zespół tworzą doświadczeni deweloperzy i founderzy z Turcji, do których należą:

  • Onur Işık (CEO) – doświadczony przedsiębiorca i founder z pięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu kryptowalutowych projektów,
  • Ahmet Öznar (CTO) – 18-letni co-founder @argonfoundation i @dolvenlabs. Web, SmartContract, Zk, & StarkNet blockchain developer z 4 latami doświadczenia w branży,
  • Aray Han (Head of Strategy) – specjalista od analizy fundamentalnej. Odpowiedzialny za strategię w PlayPad i PP Software & Technology Limited. Obecny w branży kryptowalut od 2017 roku.

O Zetly

Dzięki współpracy z tak doświadczonymi partnerami Zetly cały czas będzie się rozwijać. Entuzjastycznie patrzymy w przyszłość i szczerze wierzymy, że zawarta współpraca pomoże nam rozbudować wiarygodność i przyciągnąć szerokie międzynarodowe społeczności ze środowisk sportowych i kryptowalutowych.

Zetly OÜ jest polsko-estońską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która wykorzystuje technologię blockchain do stworzenia spersonalizowanej, wielopoziomowej, sportowej platformy z aplikacją. Zetly tworzy unikalny ekosystem i rynek dla oferty tokenów klubowych, NFT, pamiątek sportowych i zdecentralizowanego portfela cyfrowego w jednym miejscu. Dzięki tej platformie kluby mogą emitować swoje tokeny, wszyscy użytkownicy – tworzyć swoje własne NFT, sportowcy – organizować kampanie crowdfundingowe, a federacje i kluby – emitować unikalne zestawy cyfrowych kolekcji. Wśród partnerów platformy znajdują się m.in. Polski Związek Koszykówki, Illuminar Gaming czy MAD DOG`S PACT.

Materiał autorstwa Zetly

zetly nawiązał współpracę z launchpademplaypadreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.