Zdobądź 30% zniżki na wejściówkę na Paris Blockchain Week Summit 2022 | Wiadomości | CrypS.

Zdobądź 30% zniżki na wejściówkę na Paris Blockchain Week Summit 2022

Michał Misiura
zdobądź 30% zniżki na bilet na paris blockchain week summit

Paris Blockchain Week Summit 2022 to jedna z największych europejskich konferencji poświęconych tematyce kryptowalut. Wydarzenie odbywa się w tym roku w dniach 13 – 14 kwietnia. Nasz portal nawiązał współpracę z jego organizatorami i z tego powodu możemy dać Wam dodatkowe 30% zniżki na zakup biletów.  

Dzień przed PBWS, 12 kwietnia, w miejscu konferencji odbędzie się Paris NFT Day – dodatkowy dzień poświęcony w całości jednemu z najgorętszych trendów ubiegłego roku. Paris Blockchain Week Summit zgromadzi u siebie ponad 3000 uczestników, 70 sponsorów, 250 prelegentów i 100 partnerów medialnych. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie sław takich jak Tim Draper (wszystkie osoby wymieniono tutaj).

Najtańsze łączone wejściówki na oba wydarzenia kosztują w tej chwili 325 EUR (dla deweloperów) lub 570 EUR dla zwykłych gości (z naszym kodem 399 EUR). Żeby skorzystać ze zniżki wystarczy wpisać kod CRYPS22 (w odpowiednim polu na pierwszym etapie rejestracji na wydarzenie – ilustracja poniżej).

 

Miejsce, w którym należy wpisać kod rabatowy na stronie Paris Blockchain Week Summit
Miejsce, w którym należy wpisać kod rabatowy na stronie Paris Blockchain Week Summit

Jeżeli potrzebujesz jeszcze czasu do namysłu nie musisz się śpieszyć – nasz kod rabatowy pozostaje aktywny przez cały czas. Zniżka w ramach Early Bird, która odejmuje dodatkowe 30% od cen wejściówek typu Silver, Gold i Platinum skończy się jednak 20 lutego, tak więc warto zdecydować się przed tym terminem. Posiadacze droższych biletów mogą liczyć na darmowy lunch, dostęp do wystawy i targów oraz wewnętrznych wydarzeń, a nawet możliwość rozmowy z prelegentami (opcja Platinum).


KUP BILET NA PWBS 2022


W lutym ogłosimy konkurs, w którym będzie można wygrać łączoną wejściówkę na PWBS i Paris NFT Day. Zwycięzca otrzyma bilet 'GOLD’, który w normalnych warunkach kosztowałby 1548 EUR. Szczegóły na temat konkursu podamy na w połowie przyszłego miesiąca.

zdobądź 30% zniżki na bilet na paris blockchain week summit
reklama
reklama